دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای کافه آجری “به زیبایی اجرا شده” در کره جنوبی است


نانوایی توسط سوکچولموک

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک کافه آجر قرمز در کره ج،ی توسط استودیوی سئول Sukchulmok. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی سئول Sukchulmok یک کافه آجر قرمز در کره ج،ی با الهام از میادین عمومی اروپا طراحی کرده است.

این ساختمان که Parocindo Bakery Cafe نام دارد، دارای اشکال منحنی پر جنب و جوش و دیوارهای گرد است. این استودیو برای فضای داخلی خود از کاشی های کوچک ساخته شده از سنگ آهک تراورتن استفاده کرده است.

مفسران پروژه را تشریح ،د. یکی پروژه را دوست داشت و فکر می کرد که “به زیبایی اجرا شده است”، در حالی که دیگری آن را “عجیب” و “عجیب” توصیف کرد.

غرفه های دوسالانه معماری ونیز
پاتریک شوما، می‌گوید دوسالانه معماری ونیز «هیچ معماری را نشان نمی‌دهد».

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را ایجاد کرد، عبارت بود از نظر پاتریک شوما، در مورد “عدم معماری” در بینال معماری ونیز، چهار سازه بادی توسط استیو مسام در هفته طراحی Clerkenwell و BIG به ،وان طراح اصلی شهر بندری هشت ضلعی نئوم.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/25/dezeen-debate-features-beautifully-executed-brick-cafe-in-south-korea/