دسته‌ها
اخبار

Time Space Existence راه حل های نورافکن برای سیاره را نشان می دهد


ترویج: غلاف های تاشو پیش ساخته برای اسکان افراد آواره و اجزای بتنی سبک وزن «فیلیگرن» برای ساخت و ساز از جمله پروژه هایی هستند که در نمایشگاه معماری دوسالانه مرکز فرهنگی اروپا (ECC) که در ماه جاری در ونیز افتتاح شد، به نمایش گذاشته شده است.

با ،وان وجود فضای زم،، نمایش گروهی آثار معماران، طراحان، هنرمندان، دانشگاهیان و عکاسان از 52 کشور مختلف را ارائه می دهد که در پاسخ به شرایط اضطراری آب و هوایی ایجاد شده اند.

پروژه معماری توسط دانشگاه علوم کاربردی و هنر کوبورگ.  تصویر توسط فدریکو وسپین،.
نمایش گروهی آثار معماران، طراحان، هنرمندان، دانشگاهیان و عکاسان را ارائه می دهد. تصویر: پروژه معماری توسط دانشگاه علوم و هنرهای کاربردی کوبورگ. تصویر توسط فدریکو وسپین،

217 پروژه ارائه شده، حوزه های مختلفی را مورد بررسی قرار می دهند، از محیط زیست و چشم انداز شهری گرفته تا گفت،ای در حال گسترش در مورد نوآوری، استفاده مجدد، جامعه و شمول.

در پاسخ به تغییرات آب و هوایی، پروژه‌های به نمایش گذاشته شده به بررسی فن‌آوری‌های جدید و روش‌های ساخت‌وساز می‌پردازند که مصرف انرژی را از طریق طراحی دایره‌ای کاهش می‌دهند و مصالح ساختم، نوآورانه، ارگ،ک و بازیافتی را توسعه می‌دهند.

اشیاء به ،وان بخشی از Hipnerotópolis، شهر رویاهای عشق
تصاویر ارائه شده در این نمایشگاه تغییرات آب و هوایی را بررسی می کند. تصویر: Hipnerotópolis، شهر رویاهای عشق نوشته پدرو فریدبرگ. تصویر توسط فدریکو وسپین،

شرکت کنندگان همچنین با ارائه راه حل های زندگی پیش بینی شده برای جوامع آواره و اقلیت ها به عدالت اجتماعی می پردازند، در حالی که دیگران تنش های بین محیط شهری ساخته شده و طبیعت اطراف آن را بررسی می کنند و فرصت هایی را برای همزیستی شناسایی می کنند.

به ،وان مثال، بنیاد نورمن فاستر (NFF) و Holcim پروژه تحقیقاتی خانه های ضروری را ارائه می دهند، پیشنهادی برای ارائه خانه های امن، راحت و با وقار به افراد آواره.

  پروژه تحقیقاتی خانه های ضروری
بنیاد نورمن فاستر (NFF) و Holcim پروژه تحقیقاتی Essential Homes را ارائه می دهند. تصویر از کیارا بکتینی

این پروژه که توسط بنیاد نورمن فاستر طراحی شده و با راه حل های پایدار Holcim ساخته شده است، گفتگو را در مورد چگونگی دسترسی به ساختمان های پایدار برای همه باز می کند.

معماران رافی سگال و سوزانا دریک با مطالعه میراث جداسازی نژادی در فلوریدا ج،ی، تهدید وجودی را که تغییرات آب و هوایی برای جوامع در میامی ایجاد می کند، بررسی می کنند.

،ک Angelus Novus
این ساختمان که Angelus Novus Vault نام داشت، با هدف نشان دادن “امکانات جدید برای ساخت و ساز پایدار” انجام شد. تصویر توسط فدریکو وسپین،

برای مق، با موضوع جابجایی افراد به دلایل سیاسی یا بلایای طبیعی، استودیوی معماری Hariri & Hariri یک POD پیش ساخته تاشو طراحی کرده اند که مقرون به صرفه و ایمن است، در حالی که آزمایشگاه طراحی داده های مدنی در MIT با برنامه جه، غذای سازمان ملل متحد (WFP) همکاری می کند. ) و مؤسسه سیاست مهاجرت (MPI) برای تشریح تجسم های تعاملی که یافته های انتقادی در مورد علل اصلی مهاجرت را نشان می دهد.

همچنین طرح Transpecies توسط آدریان پار در دانشگاه اورگان به نمایش گذاشته می شود که به ،وان تحقیقی در مورد “رویکردی غیر از انسان محوری برای بازسازی، بازیابی، تقویت مجدد و دوباره سازی محیط طبیعی” توصیف می شود.

پروژه پار به جای تمرکز بر هدف طراحی بر روی تجربه انس،، رابطه بین گیاهان، انسان ها و حیوانات را هنگام ایجاد هدف نهایی در نظر می گیرد.

سازه های بتنی فیلیگرین
دانشگاه اشتوتگارت سازه های بتنی فیلیگر، را توسعه داد. تصویر توسط ماتئو لوسوردو

با توجه به نیاز به کاهش شدید مصرف منابع، انتشار گازهای گلخانه ای و ضایعات در صنعت ساخت و ساز، سازه های بتنی فیلیگر، دانشگاه اشتوتگارت نشان می دهد که چگونه سازه های سبک می توانند به کربن زدایی صنعت ساختمان کمک کنند، در حالی که گروه تحقیقاتی ETH Block با همکاری فناوری ساختمان دیجیتال، کاوش می کند. پیش ساخته در محل با استفاده از مواد فرعی

همچنین یک تکنیک ساخت طاق خود نگهدار که توسط آزمایشگاه فرم یابی دانشگاه پرینستون و دانشگاه برگامو توسعه یافته است به نمایش گذاشته شده است. این قطعه که Angelus Novus Vault نام دارد، با هدف نشان دادن “امکانات جدید برای ساخت و ساز پایدار” ساخته شده است.

پروژه های عکاسی
این نمایش 217 پروژه را ارائه می دهد. تصویر: Gerber Architekten. تصویر توسط فدریکو وسپین،

Rachele De Stefano، رئیس معماری ECC ایتالیا توضیح داد: “با نمایشگاه معماری خود ما به تحقیقات در مورد موضوعات اساسی زمان، مکان و هستی ادامه می دهیم.”

امیدواریم با این نمایشگاه فرصتی را برای همه فراهم کنیم تا صداها و دیدگاه‌های متفاوتی را در مورد معماری کشف کنند و در عین حال آگاهی را در مورد مسائل اساسی در معماری معاصر امروز افزایش دهیم.

این رویداد بین 20 می تا 26 نوامبر برگزار می شود. تصویر: Transpecies Design، کالج طراحی در دانشگاه اورگان. سرپرستی آدریان پار

نسخه امسال Time Space Existence بین ۲۰ می تا ۲۶ نوامبر ۲۰۲۳ در Pal،o Bembo، Pal،o Mora و باغ‌های Marinaressa، در ونیز، ایتالیا اجرا خواهد شد.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه مرکز فرهنگی اروپا از آن دیدن کنید سایت اینترنتی.

ع، های فدریکو وسپین،، ماتئو لوسوردو و کیارا بکتینی.

وجود فضای زم، از 20 می تا 26 نوامبر 2023 در مکان‌های مختلف در سراسر ونیز، ایتالیا انجام می‌شود. برای لیستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای مرکز فرهنگی اروپا نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/25/time-،e-existence/