دسته‌ها
اخبار

MSR Design محوطه فناوری را در اسکلت کارخانه فولاد پیتسبورگ ایجاد می کند


استودیوی معماری MSR Design مستقر در مینیاپولیس یک پردیس فناوری را در پوسته یک کارخانه فولاد متروکه 70 ساله در پنسیلو،ا نصب کرده است که سه ساختمان رنگارنگ را اضافه کرده و یک مجموعه عظیم خورشیدی را به پشت بام اضافه کرده است.

پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​در یک سایت سابق براون فیلد، تنها چند مایل دورتر از مرکز شهر پیتسبورگ، در محله هازل وود شهر واقع شده است. مشرف به رودخانه Monongahela است.

پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​در پیتسبورگ توسط MSR Design
پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​در یک سایت براون فیلد سابق واقع شده است

طراحی MSR سه ساختمان در داخل پوسته عظیم آسیاب تاریخی تو در تو قرار گرفته است و فضای کل طبقه را به 263200 (24452 متر مربع) می رساند.

این پردیس برای مستاجرین در زمینه های تولیدی و فناوری پیشرفته طراحی شده است.

کارخانه فولاد قدیمی و بازسازی شده در پنسیلو،ا
MSR Design پردیس فناوری را در یک کارخانه فولاد قدیمی ایجاد کرد

کارخانه نورد فولاد، معروف به آسیاب 19، در سال 1953 ساخته شد. این کارخانه تا سال 1997 به کار خود ادامه داد و آن را به آ،ین کارخانه فولادی تبدیل کرد که در پیتسبورگ فعالیت می کرد – شهری که نقشی مرکزی در صنعت فولاد در حال زوال آمریکا داشت.

شرکت معماری MSR Design مستقر در مینیاپولیس گفت: “میل 19 نمادی زنده از تحول پیتسبورگ از گذشته فولادسازی صنعتی آن به آینده ای با تولید پایدار و پیشرفته است.”

نوارهای آبی از مواد متصل به محوطه فناوری که توسط MSR Design طراحی شده است
این برای مستاجران در زمینه های تولیدی و فناوری پیشرفته طراحی شده است

حفظ تاریخچه سایت یک نگر، راهنما برای استودیوی معماری بود که باعث شد ،ت آسیاب قدیمی به طول 1360 فوت (415 متر) و ارتفاع 100 فوت (30 متر) را حفظ کند. این سازه با قدرت شستشو و آزمایش شد تا اطمینان حاصل شود که هیچ آلاینده ای باقی نمانده است.

“تیم طراحی با کندن پوسته ف،ی فرسوده کارخانه موجود، نمایاندن ،ت فولادی چشمگیر آن، و نصب مجموعه‌ای از ساختارهای گمانه‌زنی، اداری، آزمایشگاهی و تولیدی در چارچوب‌های ویرانگر، رویکرد منحصربه‌فردی را برای استفاده مجدد تطبیقی ​​اتخاذ کرد. استودیو گفت.

راه پله های زرد روشن
بالای سر، پل های آسمان از فضای بینابینی عبور می کنند و به پلکان های زرد روشن متصل می شوند

سه ساختمان ،ت ف،ی که در ،ت آسیاب قرار گرفته اند، دارای انواع مختلف روکش ف،ی هستند.

یک راهرو در فضای باز در امتداد ارتفاع ج، غربی، بین ساختمان‌های جدید و ،ت قدیمی قرار دارد. بالای سر، پل های آسمان از فضای بینابینی عبور می کنند و به پلکان های زرد روشن متصل می شوند.

فضای داخلی باز در میل 19 توسط MSR Design
طراحی داخلی باز بودن و سازگاری را در اولویت قرار داد

برای فضای داخلی، تیم باز بودن و سازگاری را در اولویت قرار داد. امتداد بزرگ شیشه در نور طبیعی قرار می گیرد.

این تیم گفت: «طرح‌بندی ساختمان‌های داخلی انعطاف‌پذیری، فضای روشن و روشنایی روز را برای رفع نیازهای مستاجران با فناوری پیشرفته ارتقا می‌دهد.

سازه فولادی دارای محوطه فناوری توسط MSR Design
مجموعه‌ای از باغ‌ها، تراس‌ها و میدان‌ها در سراسر محوطه دانشگاه وجود دارد

در سرتاسر پردیس، مجموعه ای از باغ ها، تراس ها و میدان ها امکان «تجربه های مختلف، از تفکر فردی تا گردهمایی های اجتماعی در مقیاس بزرگ» را فراهم می کند. مستقر در مینیاپولیس TEN x TEN به ،وان معمار منظر پروژه خدمت کرد.

تعدادی از ،اصر پایدار در محوطه دانشگاه گنجانده شد و پروژه را قادر ساخت تا جایزه کمیته محیط زیست AIA در سال 2023 (COTE) را از آن خود کند.

پوشش سقف در پنل های خورشیدی
یک آرایه خورشیدی در پشت بام سازه وجود دارد

نکته قابل توجه آرایه خورشیدی دو م،اتی روی پشت بام است که یکی از بزرگترین آرایه های تک شیب در آمریکا است. انرژی کافی برای پاسخگویی به انرژی مورد نیاز سایت تولید می کند.

سایر ویژگی های پایدار شامل سیستم گسترده ای از باغ های باران، کانال ها و آب انبارها برای مدیریت و استفاده مجدد از آب طوفان است.

علاوه بر این، این سایت دارای مواد نجات یافته از کارخانه فولاد است. به ،وان مثال، دال بتنی اصلی سایت به قطعات ت،یم شد و در منظره گنجانده شد.

آسیاب 19 اولین بخش از یک پروژه توسعه مجدد 170 هکتاری (69 هکتاری) به نام Hazelwood Green است که در محل کنار رودخانه که زم، متعلق به شرکت Jones & Laughlin Steel بود، بالا می رود.

ساختمان فولادی متروک توسط MSR Design
این سایت دارای مواد نجات یافته از کارخانه فولاد است

این تیم گفت: “آسیاب 19 به ،وان یک کاتالیزور عمل می کند و زمینه را برای توسعه مجدد همه 170 هکتار به یک منطقه نوآوری پایدار، با کاربری مختلط و با فناوری بالا ایجاد می کند که محله های اطراف را دوباره به لبه رودخانه متصل می کند.”

،نین فعلی شامل متحرک، یک شرکت خودروهای خودمختار، و موسسه آتی ساخت دانشگاه کارنگی ملون، به همراه یک کنسرسیوم ،تی و خصوصی به نام مؤسسه رباتیک پیشرفته برای ساخت.

این سایت توجه محلی و ملی را به خود جلب کرده است. در سال 2022، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، از میل 19 بازدید کرد و در آنجا در مورد تولید و نوآوری آمریکایی سخنر، کرد.

دیگر پروژه‌های استفاده مجدد تطبیقی ​​در پیتسبورگ شامل موزه کودکان است که در کتابخانه‌ای تاریخی قرار دارد که در اثر برخورد صاعقه آسیب دیده بود و تبدیل کارخانه فورد موتور به یک آزمایشگاه تحقیقاتی زیست‌پزشکی.

عکاسی توسط عکاسی گافر.


اعتبار پروژه:

معمار اصلی و طراح داخلی: طراحی MSR
دستیار معمار فازهای A و B: R3A
معمار منظر: TEN x TEN
پیمانکار عمومی: شرکت ساختم، ترنر
مشتری: شرکت توسعه صنعتی منطقه ای


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/19/msr-design-places-colourful-buildings-and-walkways-in-skeleton-of-pittsburgh-steel-mill/