دسته‌ها
اخبار

L7 Edit Door System توسط Piero Lissoni برای Lualdi


نمایشگاه دیزین: برند ایتالیایی Lualdi و معمار Piero Lissoni با L7 Edit به طراحی سیستم درب L7 خود اضافه کرده‌اند، خطی که دارای بافت‌های شیشه‌ای جدید و جزئیات قاب ف،ی گرافیکی است.

را سیستم ویرایش L7 پارتیشن‌های ثابت و کشویی طرح‌های تاثیرگذاری را معرفی می‌کنند که با گسترش ف، قاب آلومینیومی به صورت یک موتیف T یا متقاطع در سراسر درها، تأثیری قوی ایجاد می‌کنند.

L7 Edit Door System توسط Piero Lissoni برای Lualdi
سیستم درب L7 Edit دارای انتخابی از ال،ای متقاطع آلومینیومی است

Edit توسعه‌ای از خانواده درب‌های L7 لوالدی است که سبک مینیمالیستی ک،یک لیسونی را با مواد و تکنیک‌های ساخت معاصر این برند ،یب می‌کند.

درها دارای قاب آلومینیومی با ضخامت 41 میلی متر هستند و شیشه های باریکی را در بر می گیرند که در طیف وسیعی از پرداخت ها موجود است.

L7 Edit Door System توسط Piero Lissoni برای Lualdi
شیشه در طیف وسیعی از رنگ ها و بافت ها موجود است

پرداخت ها شامل رنگ ها و ال،ای خنثی مختلف، از جمله یک شیشه نیمه مات بافت است. لوالدی گفت که درهای Edit تاثیری بر افزایش هندسه در فضای اطراف خود داشتند.

این برند در سال 2023 سیستم L7 Edit را در Salone del Mobile در میلان ارائه کرد، جایی که ،یب‌های جدیدی از مواد و بافت‌ها و چگونگی ایجاد تعادل در فضای داخلی را بررسی کرد.

تولید – محصول: L7 ویرایش
طراح: پیرو لیسونی
نام تجاری: لوالدی
مخاطب: [email protected]

نمایشگاه دیزین

نمایشگاه Dezeen فضایی مقرون به صرفه برای برندها فراهم می کند تا محصولات جدید را عرضه کنند و طراحان و پروژه های خود را به مخاطبان جه، Dezeen به نمایش بگذارند. برای جزئیات بیشتر ایمیل بزنید [email protected].

نمایشگاه Dezeen نمونه ای از محتوای مشارکتی در Dezeen است. در اینجا درباره محتوای مشارکت بیشتر بیاموزید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/25/l7-edit-door-system-piero-lissoni-lualdi-dezeen-s،wroom/