دسته‌ها
اخبار

ICFF + WantedDesign منهتن طراحی آمریکایی را جشن می گیرد


ترویج: مجموعه ای از گفت،ا، رویدادها و فضاهای جدید در این ماه به ،وان بخشی از نمایشگاه سالانه طراحی نیویورک ICFF + WantedDesign Manhattan ارائه می شود.

از 21 تا 23 می 2023، نمایشگاه بین المللی مبلمان معاصر (ICFF) برترین نمایشگاه طراحی مبلمان معاصر آمریکای شمالی است، در حالی که WantedDesign Manhattan نمایشی است که به استودیوهای سطح بالای آمریکای شمالی و طراحان نوظهور بین المللی اختصاص دارد.

ک، پیژولات و اودیل هاینو
Claire Pijoulat و Odile Hainaut کارگردانان برند این برنامه هستند

ICFF + WantedDesign Manhattan در مرکز جاویتس نیویورک برگزار می‌شود و شامل مجموعه‌ای از ارائه‌ها، تجربیات و نمایشگاه‌هایی است که توسط بیش از 400 برند طراحی از بیش از 30 کشور ایجاد شده‌اند.

برای اولین بار، هر دو نمایش تحت هدایت Odile Hainaut و Claire Pijoulat، از بنیانگذاران WantedDesign که قصد دارند بهترین شیوه ها در طراحی را به نمایش بگذارند و استعدادهای جدید و آینده را در این صنعت به نمایش بگذارند، برگزار می شود.

Bower Studios
استودیو Bower در نمایشگاه The Crossroad شرکت می کند. اعتبار تصویر: Bower Studios. تصویر بالا: Ayumiya, Look Book 2023.

Hainaut و Pijoulat می‌گویند: «ICFF + WantedDesign Manhattan برای طراحی و نوآوری اصلی در بازارهای مس،، قراردادی و مهمان‌نوازی شناخته شده است.

ما مشتاقانه منتظر گسترش این شهرت هستیم تا تمرکز قوی بر به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها، آموزش جامعه و موج بعدی طراحان، تقویت نقش طراحی برای آینده و ایجاد یک تجربه باورن،ی برای شرکت کنندگانمان باشد.”

نمایشگاه امسال در کنار نمایش طرح‌هایی از برندهای شرکت کننده، فضاهای جدید طراحی شده از جمله غرفه‌های بین‌المللی و نمایشگاهی به نام The Crossroads را به نمایش می‌گذارد که طراحی آمریکایی را جشن می‌گیرد.

کویل + دریفت
Coil + Drift به ،وان بخشی از The Crossroads رخ می دهد

چهارراه با همکاری دیوید راکول از گروه راکول و کیوریتور Pei-Ru Keh برای تجلیل از طراحان تثبیت شده و نوظهور آمریکایی و همچنین اتحادیه بین ICFF و WantedDesign طراحی شده است.

Hainaut و Pijoulat می‌گویند: «یکی از اولین تصمیم‌هایی که ما به‌،وان مدیران برند هر دو نمایشگاه گرفتیم، توجه به طراحی آمریکایی و ارائه یک دیدگاه و یک چشم‌انداز از صحنه طراحی تثبیت‌تر و در حال ظهور بود.

پور، - بارتوش موچا
استودیوی طراحی Poorex به ،وان بخشی از Launch Pad در حال انجام است

این نمایشگاه در فضایی به مساحت 2000 فوت مربع ت،یم شده است که بر “خانه آمریکایی” و محیط بیرون تمرکز دارد، از جمله یک منطقه مش، با میز ناهارخوری راه راه، یک گا،ی که وسعت طراحی آمریکایی را برجسته می کند و یک منطقه با چهارپایه های ایجاد شده توسط گروه نجاری برای دختران جوان.

ICFF + WantedDesign Manhattan همچنین شامل Launch Pad است، پلتفرمی برای طراحان نوظهور که 70 محصول را به نمایش می گذارد، از جمله مفاهیم جدید و نمونه های اولیه مبلمان، لوازم جانبی خانه و نور. شرکای رسانه ای شامل Design Milk و Clever هستند و این رویداد توسط American Standard حمایت می شود.

علاوه بر نمایشگاه‌ها، سخنر،‌ها و جلسات پنل درباره آینده طراحی مس، و تجاری در تمام سه روز نمایشگاه در دو فضای رویداد برگزار می‌شود، صحنه اصلی ICFF + WantedDesign Manhattan Talks و فضای Oasis x Material Bank.

آیاکو آرات،
آیاکو آرات، به ،وان بخشی از Look Book در حال برگزاری نمایشگاه است

سخنر، با ،وان Look Book Live که توسط Dezeen ارائه شده و توسط بن دریث سردبیر Dezeen ایالات متحده انجام می شود، سازندگان Look Book را برای تبادل پر جنب و جوش با متخصصان A+D در مورد پروژه ها، طراحی اصلی و محصولات زیبا به صحنه می آورد.

با حضور بیش از 100 طراح، سخنر،‌های دیگر توسط سخنران، از جمله اسنوهتا، دیوید راکول، پاتریشیا اورکیولا و داور جوایز Dezeen 2023، جولیو کاپلینی ارائه خواهد شد.

طرح های نورپردازی Moooi
Moooi به ،وان بخشی از این رویداد، یک منطقه خوشامدگویی را طراحی کرده است که شامل تعدادی طرح نور است

Dezeen شریک رسانه ای Look Book 2023 است.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ICFF + WantedDesign Manhattan و ثبت نام به آن مراجعه کنید سایت اینترنتی.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای ICFF + WantedDesign Manhattan به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/18/icff-wanteddesign-manhattan-cele،tes-american-design-with-a-fresh-new-programme/