دسته‌ها
اخبار

Gensler و Civilian اداره پست دیترویت را به مرکز فناوری تبدیل می کنند


استودیوی معماری آمریکایی Gensler و استودیوی طراحی داخلی Civilian ساختمان تاریخی Book Depository در دیترویت را بازسازی ،د و آن را به دفتر مرکزی شرکت فناوری Newlab تبدیل ،د.

جلاد و غیر نظامی ساختمان آرت دکو را به قابل استفاده توسط شرکت‌های فناوری تبدیل کرد و آزمایشگاه‌های نمونه‌سازی هدفمند، فضاهای کار مش، با پلان باز و فضاهای سبز در فضای باز را اضافه کرد.

نمای بیرونی ساختمان انبار کتاب که توسط جنس، برای دفتر مرکزی نیولاب دیترویت تغییر شکل داده شده است.
Gensler و Civilian یک اداره پست دهه 1930 را به یک فضای کاری و مرکز فناوری تبدیل ،د

این ساختمان با مساحت 270000 فوت مربع (25083 متر مربع) به ،وان مرکزی برای استارت آپ ها، کارآفرینان، مهندسان و دانشمند، که در زمینه فناوری تحرک کار می کنند، استفاده خواهد شد.

ساختمان Book Depository در ابتدا در سال 1936 توسط معمار آمریکایی طراحی شد آلبرت کان به ،وان یک اداره پست و مرکز مرتب سازی نامه. بعدها به ،وان مک، برای نگهداری کتاب توسط مدارس ،تی دیترویت مورد استفاده قرار گرفت، که نام خود را از آنجا گرفته است.

نمای بیرونی ساختمان انبار کتاب که توسط جنس، برای دفتر مرکزی نیولاب دیترویت تغییر شکل داده شده است.
این ساختمان به ،وان مقر نیولابز دیترویت مورد استفاده قرار خواهد گرفت

این ساختمان اکنون شامل یک فضای نمایشگاهی، یک فضای رویداد، یک مرکز روباتیک و نمونه سازی، و دو فضای استودیوی باز با میز، فضای استراحت، ک، های درس و اتاق های جلسه است.

فضای داخلی دارای ظاهری صنعتی با کفپوش های بتنی و خدمات در معرض دید است.

صندلی های استراحت، میزهای دایره ای شکل و کاشت، فضای دهلیز مرکزی را پر می کنند، که فضای کاری مش،ی را فراهم می کند که توسط نورگیر بالا روشن می شود.

فضای داخلی آتریوم با نورگیر بزرگ و فضای کار مش،
یک فضای آتریوم نور طبیعی را به فضاهای همکار اجازه می دهد

این ساختمان برای پاسخگویی به خواسته‌های نوآوران برتر شهر، از جمله دسترسی کافی به نور روز، اتصال داخلی باز و مقاصد مبا،، و یک طبقه همکف جذاب به ،وان یک تقاطع ارتباطی در داخل توسعه کلی، تغییر مکان داده است که به ،وان یک بلوار برای جامعه، شرکای صنعت، و محله، گفت: “گنس،.

گنس، با پذیرش تاریخ غنی ساختمان، کنار هم قرار دادن ،اصر طراحی با استحکام صنعتی و ساختار مرتبط با کار آلبرت کان، ساختمان را با تمرکز بر ارتباط و همکاری دوباره طراحی کرد. نیولاب.

Newlab یک دفتر مرکزی موجود در بروکلین، نیویورک دارد و امیدوار است که تبدیل ساختمان Book Depository به دفتر مرکزی شرکت دیترویت باعث جذب شغل در این منطقه شود.

این شرکت گفت: «نیولاب با تکیه بر موفقیت خود در بروکلین، مدل نوآوری کاربردی خود را افزایش می دهد تا شرایطی را برای ایجاد یک ا،یستم استارت آپی با فناوری پیشرفته پایدار در منطقه ایجاد کند.

آزمایشگاه های فناوری در مقر نیولاب دیترویت توسط Gensler
این ساختمان شامل و امکانات رباتیک و نمونه سازی است

نیولاب ادامه داد: “با پیش بینی برای جذب هزاران شغل جدید در مرکز میشیگان، این پردیس نوآوری با طراحی بالا و فضای کاری مش،، ده ها هکتار فضای سبز و باز را برای جامعه ارائه می دهد.”

استودیو معماری غفاری به Gensler و Civilian در طراحی داخلی پروژه و استودیوی طراحی منظر کمک کرد نرم طرح محوطه سازی را ایجاد کرد.

فضای داخلی دفتر مرکزی نیولاب دیترویت
فضای داخلی ظاهری صنعتی دارد

ساختمان بر روی میشیگان مرکزی پردیس، منطقه ای اختصاص داده شده به نوآوری تحرک که شامل بازسازی و دگرگونی ایستگاه مرکزی میشیگان توسط فورد نیز می شود.

پروژه های بزرگ دیگری که قرار است در دیترویت ساخته شود شامل یک ساختمان لعاب شیبدار است که توسط Kohn Pedersen Fox برای پردیس مرکز نوآوری دیترویت و طراحی OMAs طراحی شده است تا یک نانوایی متروکه را به یک مرکز آموزشی و هنری با استفاده ،یبی تبدیل کند.

عکاسی بیرونی توسط جیسون کین انجام شده است. عکاسی داخلی توسط برایان فری انجام شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/17/gensler-newlab-detroit-usa-post-office-work،e-technology/