دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate عقب نشینی “هولناک” معماران Micheal Kendrick را نشان می دهد


خانه چوبی با پنجره های شیشه ای در جنگل

این آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate دارای اقامتگاه جنگلی معماران مایکل کندریک و اجازه تعطیلات در ،ستان است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

معماران Micheal Kendrick یک اقامتگاه جنگلی و تعطیلات به نام Loking Gl، Lodge را به پایان رسانده است که دارای نماهای چوبی و پنجره های بزرگ است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد مناظر جنگل را تماشا کنند. هیچ درختی از بین نرفت تا راه را برای اقامتگاه باز کند، زیرا بر روی یک فضای خالی طبیعی در اعماق جنگل ساخته شده است.

لوژ شیشه ای در شب
لوژ شیشه ای در شب

معمار مایکل کندریک وظیفه طراحی یک خانه کم تاثیر و پایدار را داشت که محیط اطراف را حفظ و تکمیل کند.

ما این اقامتگاه را طوری طراحی کردیم که به راحتی در اطراف درختان همسایه و ریشه های آنها بنشیند، با توجه به چوب قرمز قدیمی که فضای زندگی به آن نگاه می کند.” استودیو گفت.

برخی از خوانندگان نگران احتمال برخورد پرندگان بودند، یکی آن را “رویداد وحشتناک” نامید، در حالی که دیگری آن را “عقب نشینی خوب” نامید که “به خوبی برنامه ریزی شده و به خوبی ساخته شده بود”.

معماران زاها حدید از طرح اصلی نمایشگاه Odesa Expo 2030 رونمایی ،د.
معماران زاها حدید از طرح اصلی نمایشگاه Odesa Expo 2030 رونمایی ،د.

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به طرح اصلی پیشنهادی معماران زاها حدید برای مناقصه نمایشگاه جه، اودسا، دگرگونی خانه نادیده گرفته شده دهه 1990 در کالیفرنیای ج،ی توسط Lorcan O’Herlihys و طراحی‌های Foster + Partners برای یک فرودگاه شش باند در ،ستان سعودی اشاره کرد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Agenda که هر سه‌شنبه ارسال می‌شود و شامل گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار مهم هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/08/dezeen-debate-features-micheal-kendrick-woodland-retreat-in-england/