دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای یک مرکز آرشیوی “جذاب کننده” در کبک است


تسهیلات بایگ، توسط معماری B+H

این آ،ین نسخه خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک مرکز بایگ، یکپارچه در کبک توسط B+H Architects. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

B+H Architects یک مرکز ذخیره سازی بایگ، را در Gatineau، کبک طراحی کرده است که به نام Preservation Storage Facility نامگذاری شده است.

غلاف بیرونی ساختمان دو طبقه از پانل های بتنی فشرده ساخته شده است که در یک پوشش دوتایی قرار گرفته اند.

خوانندگان ت،یم شدند. یکی فکر می کرد این سازه “جذاب کننده اما به طرز عجیبی زیبا” است، در حالی که دیگری مخالف بود و آن را “تا حدودی پیش پا افتاده” توصیف کرد.

طراحی مجدد اسنوهتا برای میدان تایمز نیویورک
هدف کارکنان Snøhetta نیویورک تشکیل اتحادیه برای “به دست آوردن صدای جمعی”

دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را روشن کرد شامل برنامه‌های کارمندان برای تشکیل اتحادیه در دفتر Snøhetta در نیویورک، طراحی تادائو آندو برای دهمین MPavilion در استرالیا و یک خانه دریاچه‌ای پوشیده از سرو زغالی در کارولینای شمالی توسط فو، اوربی بود.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/18/dezeen-debate-features-intriguing-arc،al-facility-in-quebec/