دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای خودروی مینی برقی با بسته بندی تخت “خوبی” است


Luvly O توسط Luvly

این آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک ماشین الکتریکی کوچک با بسته بندی تخت توسط شرکت فناوری استکهلم Luvly. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

شرکت فناوری Luvly یک خودروی مینی الکتریکی با بسته بندی تخت به نام Luvly O طراحی کرده است که فکر می کند ممکن است تحولی در حمل و نقل شهری ایجاد کند.

این خودرو که در مراحل پای، توسعه قرار دارد، قرار است در نیمه دوم سال 2023 عرضه شود.

نظر دهندگان این پروژه را مورد بحث قرار دادند و یکی از آنها استدلال کرد که “آینده حمل و نقل شهری حمل و نقل عمومی بهتر است”، در حالی که دیگری آن را به ،وان “خودرویی زیبا” توصیف کرد.

Top of Alpbachtal اثر Snøhetta
Snøhetta برج تماشای زونا را بر روی قله کوه در اتریش قرار داده است

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را ایجاد کرد، شامل یک برج تماشای چوبی زاویه‌دار توسط Snøhetta، یک گردآورنده انرژی امواج با چاپ سه‌بعدی توسط WAVR و نظری از رابرت بیوان در مورد مفاهیم عشق چار، سوم به معماری سنتی بود.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/11/dezeen-debate-features-beautifully-crafted-gilder-center-by-studio-gang-2/