دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda دارای طرح اصلی BIG برای شهر بندری هشت ضلعی در Neom است


نئوم در دوسالانه معماری ونیز

این آ،ین نسخه در خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda، BIG به ،وان طراح اصلی شهر شناور Oxagon، که بخشی از توسعه Neom ،ستان سعودی است، معرفی شده است. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید.

استودیوی معماری دانمارکی BIG به ،وان طراح اصلی شهر بندری Oxagon در نمایشگاه Zero Gravity Urbanism در دوسالانه معماری ونیز معرفی شد.

این نمایشگاه پروژه های در حال توسعه برای توسعه نئوم ،ستان سعودی از جمله The Line، پیست اسکی Trojena، استراحتگاه جزیره Sindalah و Oxagon را به نمایش گذاشت.

بندر هشت ضلعی و هاب لجستیکی به ،وان “بزرگترین سازه شناور جهان” توصیف شده است. پروژه نئوم به دلیل اعتبار زیست پذیری و پایداری و نقض ادعایی حقوق بشر مورد انتقاد قرار گرفته است.

معمار ،لی لوکو
لسلی لوکو، متصدی ونیز، می‌گوید آفریقا «مک، قدرتمند برای بررسی مسائلی است که در قرن آینده تسلط خواهند یافت».

خبرنامه این هفته همچنین شامل یک مصاحبه اختصاصی با لسلی لوکو، متصدی دوسالانه معماری ونیز، خانه‌ای با چوب‌های چوبی در لندن توسط Ao-ft و یک توالت کمپوست ساخته شده در مرکز غرفه فنلاند در دوسالانه معماری ونیز بود.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

شما همچنین می تو،د مش، شوید خبرنامه های دیگر ما؛ Dezeen Debate هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و داغ‌ترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را در خود دارد، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/23/dezeen-agenda-big-masterplan-octagonal-port-city-neom/