دسته‌ها
اخبار

And And And Studio عناصر دهه 1970 را به دفتر حقوقی Century City می آورد


و And And Studio دفاتر یکی از برترین شرکت های حقوقی سرگرمی لس آنجلس را بازسازی کرده است و ظاهری را انتخاب کرده است که “بیشتر شبیه به لابی هتل باشد”.

این شرکت که نماینده چندین بازیگر هالیوود است، وظیفه دارد و و و استودیو بنیانگذاران آنی ریتز و د،ل رابین با طراحی دکوراسیون داخلی برای دفاتر خود در شهر سنت، منطقه ای تجاری در ج، بورلی هی،.

میز پذیرش با کاشی های براق رنگ oxblood پیچیده شده است
بازدیدکنندگان دفاتر وکالت در شهر قرن با یک میز که در کاشی‌های براق به رنگ oxblood پیچیده شده است، استقبال می‌کنند.

استودیوی طراحی مشتریان را متقاعد کرد که به جای جابجایی در ساختمان فعلی خود بمانند – تصمیمی که مست،م طراحی مجدد کامل فضای 22000 فوت مربعی (2044 متر مربع) و تخلیه فضای داخلی برای ایجاد فضایی برای یک نام تجاری بود. -طرح جدید

مشتریان به بیش از 30 دفتر خصوصی در پلان طبقه نیاز داشتند، بنابراین باید در مورد اندازه اتاق ها مصالحه می ،د تا فضای کافی برای سالن ها و سایر امکانات عمومی باقی بماند.

،مت نشیمن با پانل‌های چوبی با دو صندلی پشتی و یک میز مرمری
،مت پذیرایی با پانل های چوبی رنگ را برای بقیه فضاهای داخلی ایجاد می کند

استودیو گفت: «هدف ریتز و رابین این بود که فضا را مطبوع، باز و بیشتر شبیه به لابی هتل کنند تا دفتر.

“[The lawyers] دفاتر خصوصی کمی کوچکتر را معامله کرد تا کل دفتر را با فضاهای عمومی دعوت کننده و کاربردی فراهم کند.”

سالن استراحت با قفسه‌های کتاب آبی رنگ، دو صندلی راحتی و یک میز قهوه‌خوری
و And And Studio ارجاعاتی را از انواع سبک های طراحی، به ویژه دهه 1970، به دست آورد

بازدیدکنندگ، که به ،مت پذیرش با پانل‌های چوبی می‌رسند، با پیشخو، که در کاشی‌های رومبینی براق از جنس oxblood پیچیده شده است، روبرو می‌شوند. شورش، که ستون های منحنی را در فضاهای ملاقات نیز احاطه کرده اند.

صندلی‌های بند‌دار B،am Fellows و میز مرمر آنجلو ام از اشیاء طراحی Alinea همچنین در پذیرایی قرار گرفتند و لحن را برای بقیه فضاهای داخلی تنظیم ،د.

آشپزخانه با میزهای مرمر سبز، پشتی و قفسه
در آشپزخانه، سنگ مرمر سبز صفحات، پشتی و قفسه ها را تشکیل می دهد

اثاثیه‌ای که در سرتاسر یافت می‌شود، ارجاعاتی را از انواع سبک‌های طراحی، از جمله آرت دکو و دهه 1970، که در صندلی‌های برازیلیا توسط منو، مبل ها توسط آرفل،و یک مبل فیلیپ مالوین برای SCP.

تودوزی مخملی قهوه ای و زرد در فضاهای سالن نیز به دهه 1970 اشاره می کند، در حالی که در آشپزخانه، سنگ مرمر سبز صفحه پیشخوان، پشتی و قفسه های باز را تشکیل می دهد.

And And And Studio گفت: “طراحی الهام گرفته از دهه 1970 از رنگ های چوبی گرم، و پارچه های طلایی و سبز پررنگ فراتر می رود.”

این تیم که در طول همه‌گیری کووید-19 طراحی و اجرا شد، در طول پروژه با موانع مختلفی روبرو شد که منجر به تغییرات متعدد در لحظه آ، شد.

اتاق کنفرانس
کاشی های قرمز رنگ از ،مت پذیرش در اتاق های کنفرانس تکرار می شود

“[Our] و اند اند استودیو گفت: رویکرد به طراحی مجدد این دفتر، اه، و اخلاق این شرکت حقوقی را در بر می گیرد و طراحی منحصر به فردی به فضای متمایز می دهد.

این هدف با چالش‌های متعددی به دلیل همه‌گیری، ایجاد تاخیر و تغییرات، تعیین مشخصات و تعیین مجدد محصولات، همه در حالی که یک ج، زم، فشرده را متعادل می‌کند، مواجه شد.

اتاق جلسات با صندلی های دور یک میز دایره ای شکل
فضای داخلی به گونه ای طراحی شده است که بیشتر شبیه لابی هتل باشد تا دفتر

استودیو Ritz and Rabin دارای دفاتری در لس آنجلس و تورنتو است.

طرح های دیگر دفتر وکالت شامل طرحی است که توسط استودیو آرتور کاساس برای شرکتی در سائوپائولو با فضایی شکلاتی رنگی که صدها کتاب روشن کرده است، در حالی که معماران Vladimir Radutny از حداقل پارتیشن های سفید برای ت،یم دفتر وکلا در شیکاگو استفاده ،د.

عکاسی توسط کریس موتالینی انجام شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/14/century-city-law-office-and-and-and-studio/