دسته‌ها
اخبار

Yves Béhar با راه اندازی بخش Fusedigital در اروپا گسترش می یابد


استودیوی طراح Yves Béhar، Fuseproject، پس از ،ید آژانس دیجیتال لیسبون Mindshaker، یک بخش دیجیتال به نام Fusedi،al راه اندازی کرده است.

این اکتساب به شرکت چند رشته ای مستقر در سانفرانسیسکو اجازه می دهد استودیو بهار گفت: برای گسترش در اروپا و تمرکز بیشتر بر تجربیات دیجیتال.

او به Dezeen گفت: «این یک قابلیت بزرگ دیگر است که ما در حال ایجاد آن هستیم.

او افزود: «پنجاه درصد کار ما سال‌هاست که در اروپا بوده است. ما شاهد پیشرفت‌های بسیار بیشتری هستیم، مشتریان زیادی در آنجا داریم و همه از داشتن یک دفتر بزرگتر در اروپا هیجان‌زده هستند.»

این فیوز دیجیتال بخش به جنبه فنی اضافه خواهد شد فیوز پروژهاین طراح گفت که قابلیت‌ها و تبدیل شدن به نقطه لنگری برای شرکت برای اضافه ، اعضای تیم بیشتر در اروپا، در عین حال ایجاد یک “موازی فرهنگی عالی” با کالیفرنیا.

Fusedi،al کار بر روی ابتکارات فرهنگی و تحرک

Fuseproject با ذهن متز،ل کننده در تعدادی از پروژه‌ها در ماه‌های منتهی به ،ید و در حال حاضر روی یک ابتکار فرهنگی و همچنین پروژه‌هایی در زمینه تحرک و حمل‌ونقل زیر چتر دیجیتال جدید کار می‌کند.

طراح Yves Béhar روی صندلی نشسته است
پروژه Fuseproject Yves Béhar با ،ید جدید گسترش خواهد یافت

“[The acquisition] قطعاً مجموعه جدیدی از قابلیت‌ها را به ما می‌دهد.» بهار گفت: «ما با تیم‌های داخلی یا اغلب با آژانس‌های خارجی کار کرده‌ایم، و این کار عالی بوده است.»

او افزود: «اما داشتن برخی از آن‌ها در اختیار ما به ما مشروعیت بیشتری برای کار روی این پروژه‌ها می‌دهد.»

این یک رابطه طول،‌تر ایجاد می‌کند، زیرا شما تمام جنبه‌های اجرایی و بخش اصلاح را مدیریت می‌کنید، و به تیم‌های ما اجازه می‌دهد به عقب و جلو بروند.»

بدون “تفاقی بین فیزیکی و دیجیتال”

بهار، که تعدادی پروژه را طراحی کرده است که ،یبی از دیجیتال و فیزیکی است، گفت: “در واقع بین فیزیکی و دیجیتالی شکافی وجود ندارد.”

او افزود: “برای بسیاری از موارد، لازم نیست بد،د که چه زم، یکی شروع می شود و دیگری شروع می شود.” برای برخی از پروژه‌هایی که انجام می‌دهیم، فناوری بسیار در پس‌زمینه است و گاهی اوقات بیشتر در پیش‌زمینه است.»

او ادامه داد: “از نظر من، فیزیکی و دیجیتال فقط یک تداوم در طراحی هستند؛ آنها واقعاً بخشی از تمرین ایجاد این تجربیات منحصر به فرد هستند.”

گسترش در اروپا همچنین می تواند به استودیو کمک کند تا در مناطقی که در حال حاضر در حال کاوش است، تکامل یابد.

بهار گفت: «ما دو یا سه سال پیش کار در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی را شروع کردیم و با تیم‌های بزرگ، به ،وان مثال، روی ربات Moxie که برای آموزش کودکان و کودکان در طیف طراحی شده است، کار کردیم.

او افزود: «من فکر می‌کنم هوشی که برخی از این پروژه‌های آموزشی یا بهداشتی و بهداشتی دارند برای ارائه مراقبتی که ما می‌خواهیم بسیار حیاتی است.

“اینها پروژه های بسیار جالبی هستند و در سطحی احساس می کنم اروپا، با پزشکی اجتماعی و نوعی رویکرد مراقبت های بهداشتی اجتماعی، برای برخی از این فرصت ها برای بهبود مراقبت پیش رو است. بنابراین ما فرصت های بیشتری را در رباتیک هوش مصنوعی می بینیم.”

Fuseproject گفت: استودیو تصمیم گرفت Mindshaker را به دلیل “تجربه تکنولوژیکی، پیوندهایش با جامعه رو به رشد طراحان مستقر در اروپا و تعهدش به ارزش های ماموریت محور” ،یداری کند.

این ،ید به این م،ی است که Fuseproject از 45 کارمند به 60 کارمند خواهد رسید.

طرح‌های قبلی Fuseproject با جنبه دیجیتالی شامل یک پوشش پای بیونیک است که از هوش مصنوعی برای اصلاح ال،ای راه رفتن استفاده می‌کند و یک دوربین امنیتی مکعبی شکل.

تصاویر توسط Fuseproject ارائه شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/25/yves-behar-fusedi،al-europe-division/