دسته‌ها
اخبار

YN Studio برادبری کار را با نمای شفاف “اشعه ایکس” می پوشاند


یک قاب فولادی روکش شده با پانل های آلومینیومی و پلی کربنات برای افزودن حس صنعتی به Bradbury Works، یک ساختمان ،ده فروشی و اداری در Dalston، لندن، توسط استودیوی محلی YN Studio طراحی شده است.

Bradbury Works در میدان ژیلت، پارکینگ سابق که در 20 سال گذشته به تدریج به یک مرکز اجتماعی پر جنب و جوش تبدیل شده است، توسط یک شرکت غیرانتفاعی به نفع جامعه اداره می شود. توسعه تعاونی هاکنی.

تصویر بیرونی Bradbury Works
Bradbury Works توسط YN Studio بازسازی شد

پس از تامین مالی از اداره لندن بزرگ، در استودیو یک ساختمان موجود را به 600 متر مربع فضاهای کاری مقرون به صرفه بازسازی کرد و 10 واحد ،ده فروشی را در سایت جایگزین کرد. همچنین یک برنامه افزودنی حاوی 500 متر مربع فضای کاری دیگر اضافه کرد.

ساختمان جدید با ،یب یک تراس ویکتوریایی موجود که رو به خیابان مجاور برادبری به سمت ج، است، به شکل L مشرف به میدان ژیلت در شمال است.

ع، آثار برادبری
استودیو ساختمان را در پانل های آلومینیومی و پلی کربنات پیچیده کرد

در طبقه همکف، یک ردیف از 10 “غلاف” ،ده فروشی با ورقه های آلومینیومی راه راه پوشانده شده بود، در حالی که در بالای یک سری واحدهای 10 تا 36 متر مربعی محل کار، بقیه بلوک را اشغال می کند. واحدهای بزرگتر در طبقه سوم به یک راهرو باز می شوند که سقف را می پوشاند.

مغازه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های موجود روبه‌روی جاده همگی حفظ و بازسازی شدند، با یک قاب فولادی پیش‌ساخته برای قرار دادن فضاهای کاری اضافی، که به گونه‌ای طراحی شده بود که در آینده به راحتی قابل تغییر باشد.

ع، آثار برادبری
این ساختمان در دالستون، هاکنی واقع شده است

“شکل اصلی ساختمان به طور آگاهانه “ریخته” است و ما انعطاف پذیری را که این رویکرد ساده می تواند در آینده به ساختمان ارائه دهد را دوست داریم؛ هیچ پارتیشن داخلی در طبقه بالا بار را تحمل نمی کند به این م،ی که فضاها می توانند به راحتی دوباره پیکربندی شوند.” ال، اسمیت، بنیانگذار YN Studio به Dezeen گفت.

“انتخاب های عمل گرایانه رایج در معماری صنعتی مانند بیان ریل های روکش، تیرچه های چوبی یا ،اصر سازه ای به فضاها بافت می دهد و از طریق جزئیات دقیق بالا می رود.”

پانل‌های پلی کربناتی که ا،ر بخش‌های داخلی را می‌پوشانند، به گونه‌ای انتخاب شدند که شکل تراس آجری اصلی همچنان قابل شناسایی باشد، با دهانه‌های بزرگ که به عرشه هر طبقه مناظر دسترسی به میدان را می‌دهد.

اسمیت توضیح داد: «برای نمای میدان ژیلت، ما واقعاً به شکلی از بیان معماری علاقه مند بودیم که به تراس آجری ویکتوریایی اصلی اجازه می داد تقریباً به ،وان یک روح در یک پوشش سبک بخواند. “در شب تقریباً مانند اشعه ای، خوانده می شود.”

ع، داخلی ساختمان
برای میزب، ،ده فروشی و فضاهای کاری استفاده خواهد شد

در داخل، راه پله‌ای موجود در غرب بلوک با رنگ‌های فیروزه‌ای، سرخابی، زرد و مشکی رنگ‌آمیزی شده است. [its] قطعات”.

یک پالت خا،تری و سفید برای فضاهای کاری استفاده شد، با این هدف که به مستاجرین یک بوم خالی داده شود که بتواند توسط ،نان آنها سفارشی شود.

ع، داخلی فضای کار
استودیو از این طرح به ،وان “آلمان مانند” یاد کرد

در واحدهای بزرگتر، سطوح نیم طبقه خصوصی در زیر سقف شیبدار تعبیه شده است تا اطمینان حاصل شود که سایه میدان زیر به حداقل می رسد.

در جای دیگری در دالستون، مجتمع آپارتم، دالستون ورکز که توسط معماران واگ اینتلتون در سال 2017 تکمیل شد، اخیراً به ،وان بخشی از مجموعه انقلاب چوبی Dezeen به نمایش درآمد.

Dezeen همچنین یک تور ویدیویی از باغ منحنی دالستون در همان نزدیکی منتشر کرد، یک فضای سبز محلی که در پشت خیابان بزرگ منطقه قرار دارد.

عکاسی توسط French + Tye می باشد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/20/،dbury-works-dalston-work،es-london-yn-studio/