دسته‌ها
اخبار

The Future Perfect اولین نمایش انفرادی گائتانو پسچه در لس آنجلس را ارائه می دهد


طراح ایتالیایی Gaetano Pesce نمایشگاهی Dear Future را در گا،ی The Future Perfect در لس آنجلس راه اندازی کرده است که مجموعه ای از آثار خلق شده از دهه 1960 تا کنون را ارائه می دهد.

در نمایش در خانه گلدوین، آینده کاملگا،ی عمارت لس آنجلس، نمایشگاه Dear Future طرح های اولیه Pesce را برای برندهایی مانند بی اند بی ایتالیا در کنار قطعات معاصر

Gaetano Pesce Future Perfect
Gaetano Pesce نمایشگاهی را با The Future Perfect در لس آنجلس برپا کرده است

از زم، که جوان بودم، متوجه شدم که برای هر چیزی که قرار است اتفاق بیفتد، جذابیت خاصی دارم. پسچه از نمایشگاه به عبارت دیگر، برای همه چیزهای جدیدی که از آینده می‌آیند.»

“در نتیجه، از آنچه که قبلا شکل گرفته بود راضی نبودم، به این فکر کردم که آینده چه چیزی را برای ما آشکار می کند.”

Gaetano Pesce Future Perfect
مجموعه ای از کارهای طراح را از اوا، دهه 1960 نشان می دهد

همزمان با Frieze LA، Dear Future اولین نمایش انفرادی این طراح 83 ساله در لس آنجلس است.

این نمایشگاه تجلیل از سبک رنگارنگ و اصرار Pesce بر ایجاد “اصل های اصلی تولید انبوه” است، که در آن طرح های مبتنی بر رزین به گونه ای تکرار می شوند که اجازه می دهد هر قطعه کمی متفاوت باشد.

این اخلاق از مشارکت Pesce با جنبش طراحی رادیکال در ایتالیا ناشی شد.

Gaetano Pesce Future Perfect
این سبک رنگارنگ و مبتنی بر رزین طراح را به نمایش می گذارد

این نمایشگاه که در پس زمینه عمارت بورلی هی، قرار دارد، آثار او را به سبکی درجا به نمایش می گذارد و قطعات متفاوت تاریخی را در هم می آمیزد.

در میان طرح های تاریخی، چاپ مجدد صندلی UP5_6 Pesce – معروف به La Mamma – از مجموعه ای در سال 1969 با B&B Italia است.

این صندلی بازسازی سال 2021 صندلی منحنی است که از چوب پنبه های بطری بازیافتی ساخته شده است.

Gaetano Pesce Future Perfect
این شامل آثار تاریخی و همچنین چاپ مجدد است

این نمایشگاه همچنین شامل آثاری از مجموعه No،y’s Perfect است که برای اولین بار در سال 2002 راه اندازی شد و لامپ های انتزاعی از مجموعه Some of Us که چهره های نقاشی شده روی رزین های نامنظم را نشان می دهد.

طرح‌های جدیدتر نمایش داده شده شامل تغییراتی از مجموعه Leaf Shelf از سال 2022، و همچنین لامپ‌های چند رنگ با سنگ، مجموعه‌ای از قطعات نورپردازی نیز از سال 2022 است.

Gaetano Pesce Future Perfect
این شامل آثار جدید از جمله سری Leaf Shelf است

به گزارش گا،ی، پسچه به دلیل ،یب «نوآوری فناوری» و «نقد اجتماعی» شناخته شده است.

دیوید بنیانگذار Future Perfect گفت: «اگر معماری و طراحی مدرنیستی فرد را نادیده می‌گرفت و تلاش می‌کرد تا روح انسان را استاندارد کند، کار Pesce تغییر شیوه‌های تجویزی تفکر بوده است – نوعی ضدطراحی که به نفع ناهماهنگی، غیرقابل پیش‌بینی بودن، غیرعادی بودن و اصالت است.» الهادف.

“آینده او افسانه ای نیست، بلکه واقعیتی قابل دستیابی و عاری از جنگ، نابرابری و یکنواختی است، جایی که فردگرایی انس، در اشیا و سبک بیان می شود.”

این نمایشگاه همچنین با هدف تجلیل از پیگیری Pesce برای “دستیابی به تنوع در استانداردسازی” برگزار شد.

The Future Perfect گفت: «یکی از کارهایی که نمونه ای از این ناقص بودن را نشان می دهد، چراغ فرودگاه مربعی او (1986/1994) است، مجسمه ای سبک متشکل از یک غشای انعطاف پذیر از ،تیک که با لامپ های مینیاتوری پوشیده شده و توسط میله های ماهیگیری فایبرگ، و وزنه های سربی پشتیب، می شود. .

Gaetano Pesce Future Perfect
در عمارتی در هالیوود هی، میزب، می شود

دیگر حضورهای اخیر Pesce شامل یک سری صندلی است که برای باند بهار/تابستان 2023 Bottega Veneta در میلان ایجاد شده است. در سال 2019، برخی از مبلمان او که به ندرت دیده شده بود در گا،ی فریدمن بندا نیویورک به نمایش گذاشته شد.

Dear Future از 16 فوریه تا 31 مارس 2023 برای عموم باز خواهد بود. برای سایر رویدادهای معماری و طراحی، نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، از راهنمای رویداد Dezeen دیدن کنید.

عکاسی توسط ریچ استپلتون.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/13/،tano-pesce-future-perfect-los-angeles/