دسته‌ها
اخبار

StudioAC خانه روستایی کانادا را به عنوان سوله کشاورزی مبدل می کند


مطب کانادایی StudioAC از ف، موجدار برای پوشاندن این خانه انبار مانند استفاده کرده و آن را به ،وان یک ساختمان کشاورزی در شبه جزیره بروس در نزدیکی تورنتو مبدل کرده است.

این خانه مشرف به دریاچه ای در منطقه ای جنگلی به نام Devil’s Glen است StudioAC تا تأثیر کمتری بر چشم انداز داشته باشد در حالی که به ،نان آن اجازه می دهد مناظر وسیع را تماشا کنند.

ع، بیرونی خانه ای در Devil's Glen
StudioAC خانه ای در منطقه ای جنگلی به نام Devil’s Glen ایجاد کرده است

استودیو توضیح داد: “فرایند طراحی با یک پیک نیک در محل شروع شد، جایی که بحث بیشتر بر ،اصر طبیعی سایت متمرکز بود تا ساختمان.”

این گفتگو ادامه داد: «این گفتگو الهام بخش اخلاق پروژه آینده بود.

تصویر بیرونی خانه کانادایی توسط StudioAC
در نزدیکی تورنتو واقع شده است

این خانه در امتداد محور شرقی-غربی خود ت،یم شده است، بخش شمالی شامل اتاق خواب ها و بخش ج،ی دارای فضای بزرگ نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه است که به یک تراس عرشه دار باز می شود.

StudioAC این دو بخش را کمی منحرف کرد و یک ورودی و پاسیو سرپوشیده در دو طرف ایجاد کرد که منظره چشمگیر دریاچه را در هنگام ورود پنهان می کند و به آن اجازه می دهد از طریق پنجره های بزرگ در فضای زندگی نمایان شود.

تصویری از نمای خانه در Devil's Glen
ساختمان با ف، موجدار پوشیده شده است

“[We] با دو تثبیت شروع شد: یکی، قرار دادن خانه در شمال، ج،، شرق و غرب برای استفاده از مسیر خورشیدی در طول روز، منظره آب و جلوگیری از مزاحمت تا حد امکان زیستگاه طبیعی، استودیو توضیح داد.

تثبیت دوم این بود که منظره پشت بام به ،وان وسیله ای برای شکل دادن به نور، سطوح صمیمیت و نقاط برتر به بالای درختان، آب و آسمان فراتر عمل کند.

سقف شیب دار خانه که در پاسخ به بارش برف زیاد در زمستان طراحی شده است، برای ایجاد فضای اتاق زیر شیرو، در بالای خانه استفاده شده است که هم نورگیرها و هم یک “سکوی تماشای آسمان” با توری بانوج مانند را در خود جای داده است. دراز کشیدن

خانه بر روی یک پایه بتنی قرار دارد که برای کف ها در معرض دید قرار گرفته است و با پانل های چوبی کم رنگ که سطح زیرین سقف را پوشانده اند در تضاد است. این پالت داخلی نرم و مینیمال، نمای بیرونی ف،ی ساختمان را در کنار هم قرار می‌دهد، که برای تقلید از سوله‌های ف،ی که مناظر روستایی اطراف را پر کرده‌اند، ایجاد شده است.

ع، داخلی یک فضای نشیمن توسط StudioAC
به گونه ای طراحی شده بود که شبیه یک ساختمان مزرعه باشد

StudioAC می‌گوید: «انتخاب یک ساختمان ف،ی منحصر به فرد از ساختمان‌های مزرعه‌ای در این منطقه الهام گرفته شده است، و مشخصات گالو،زه بدون رنگ‌های پای،، استحکام را افزایش می‌دهد و رنگ‌های منظره را در طول روز منع، می‌کند.»

“در فضای داخلی، یک کاربرد ساده از دیوارهای خشک و تخته سه لا سفید رنگ آمیزی شده بر روی منظره سقف، دستگاه معماری را نمودار می کند، در حالی که پس زمینه ای برای هنر، مناظر و نور خورشید ایجاد می کند.”

ع، اتاق خواب توسط StudioAC
فضای داخلی منظره ای از یک دریاچه را قاب می کند

StudioAC در سال 2015 توسط معماران جنیفر کودلاتس و طراح اندرو هیل تاسیس شد.

اغلب یک رویکرد مینیمالیستی برای طراحی های خود دارد، زیرا قبلاً یک فضای داخلی تک رنگ را برای یک رستوران چینی در مارکهام و یک داروخانه لو، حشیش در تورنتو با رنده های صنعتی زیگ زاگ تکمیل کرده بود.

عکاسی توسط فلی، میچاد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/19/studioac-ca،ian-،me-agricultural-shed-ca،a/