دسته‌ها
اخبار

Ström Architects پسوند The Pines را به خانه سنتی انگلیسی اضافه می کند


معماران بریت،ایی Ström یک ملک دوره را در ساری، ،ستان، با یک ،د بزرگ و در عین حال گسسته ساخته شده از بتن صاف و آجر آهکی به روز کرده است.

این پروژه که The Pines نام داشت، پلان طبقه خانه به سبک سنتی را منطقی کرد و امکانات مدرنی از جمله آشپزخانه و اتاق غذاخوری ،یبی، دفتر کار خانگی، و سالن بدنسازی و سونا را ایجاد کرد.

خانه ساری با توسعه معاصر و است، شنا
،د L شکل یک است، شنا را قاب می کند

معمار قدرتطراحی این فضاهای جدید را در یک ،د یک طبقه معاصر فراهم می کند که به طور قابل توجهی با معماری موجود متفاوت است اما به راحتی در کنار آن قرار می گیرد.

معمار Magnus Ström، بنیانگذار Ström Architects توضیح داد: “ما نمی خواستیم از مقیاس کلی و انبوه خانه اصلی که قابل توجه است کم کنیم.”

،د خانه Pines توسط Ström Architects
این ساختمان از بتن صاف و آجر آهکی ساخته شده است

مشتریان زوجی هستند که سه فرزند بزرگ دارند. مانند Ström، آنها اصالتاً اهل سوئد هستند، که انتخاب مصالح ساختم، با رنگ روشن را انتخاب کرد.

بتن کم رنگ و آجر برای تکمیل پالت موجود از سنگریزه های سفید رنگ شده، الوارهای سیاه رنگ و کاشی های سقف سفالی طراحی شده اند.

استروم به Dezeen گفت: «ما کمی تفاوت می‌خواستیم. پالت موجود را تکمیل می کند، در عین حال یک لمس اسکاندیناویایی دارد.

خانه ساری با گاراژ در توسعه معاصر
یک گاراژ به جلوی ملک منتقل شد

یکی از جنبه های کلیدی این خلاصه، آوردن نور بیشتر و ایجاد ارتباط بهتر با باغ بود. مشتریان همچنین مشتاق بودند که فضاهای اصلی زندگی از فضاهای کاری و کاربردی جدا باشد.

چیدمان جدید، گاراژ را به ج، ملک، نزدیک‌تر به ورودی، جابجا می‌کند و فضایی را در عقب برای گسترش L شکل که اطراف است، را احاطه کرده است، آزاد می‌کند.

آشپزخانه و میز ناهار خوری در ،د خانه The Pines توسط Ström Architects
،د یک آشپزخانه و اتاق غذاخوری بزرگ ایجاد می کند

آشپزخانه و فضای ناهار خوری جدید در مرکز واقع شده است، 60 سانتی متر پایین تر از خانه اصلی، با درهای شیشه ای کشویی که به تراس کنار است، منتهی می شود.

معماران Ström می‌گویند: «پایین‌آوری کف به ما این امکان را می‌دهد که ارتفاع سقف را افزایش دهیم و با شیب طبیعی و ملایم سایت، امتداد را افزایش دهیم.

دهانه های درگاه جدید در دو طرف یک شومینه نگهدارنده جری، طبیعی بین آشپزخانه و یک فضای دنج در پشت آن ایجاد می کند.

کابینت‌ها و لوازم آشپزخانه همگی دارای یک دیوار ذخیره‌سازی هستند تا زیبایی زیبایی داشته باشند. یکی از این درهای سفید همچنین ورودی راهروی منتهی به دفتر جدید، باشگاه ورزشی و سونا را پنهان می کند.

گسترش خانه بدنسازی در پین توسط معماران Ström
یک سالن بدنسازی با پوشش بلوط نیز شامل می شود

طراحی داخلی The Pines رنگ های کم رنگ و گرم بیرون را با جزئیاتی از جمله کابینت چوبی بلوط و کاشی های چینی کم رنگ بازتاب می دهد.

نتیجه بسیار مینیمالیستی است، بسیار شبیه پروژه های قبلی معماران Ström مانند جزیره استراحت، خانه ای برای تعطیلات در جزیره وایت، و کوئست، خانه سالمندان معاصر در دورست.

اتاق سونا با صندلی چوبی
سونا منظره ای از باغ را ارائه می دهد

استروم اضافه کرد: بازسازی کاملاً حس خانه را تغییر می دهد و نور را به فضاها دعوت می کند.

باغی که به ،وان بخشی از آثار بازطراحی شد، اکنون بخشی جدایی ناپذیر از طراحی است.

عکاسی توسط ریچارد چیورز.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/20/the-pines-،use-extension-strom-architects/