دسته‌ها
اخبار

Snøhetta، Brooks + Scarpa در میان استودیوهایی برای ایجاد خانه های پرنده در تگزاس


اعضای ده استودیو معماری از جمله Snøhetta، Brooks + Scarpa و Gensler خانه های پرندگان را برای نمایشگاهی در پارک Brackenridge در سن آنتونیو، تگزاس به منظور حمایت از پروژه های بازسازی در پارک طراحی کرده اند.

سازماندهی شده توسط استودیو محلی نورپردازی لوسیفر و راندال پوستر، تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی، جشن 2023 حفاظت از پارک Brackenridge در اوایل آوریل، خانه‌های پرندگان مجسمه‌سازی و ارگ،ک سفارشی را به نمایش گذاشت که برای طیف وسیعی از گونه‌ها ساخته شده‌اند.

یک خانه پرنده با یک سری سقف های شیبدار و سطوح بازتابنده
طراحان معماری 10 خانه پرنده را برای این پارک ایجاد ،د. ع، مربوط به Brackenridge Refections توسط دیوید جیمسون است

ده استودیو شرکت کننده شامل Brooks + Scarpa، Marlon Blackwell Architects، Gensler، Lake | Flato، Olson Kundig Architects، David Jameson Architect، Snøhetta، De Leon & Primmer Architecture Works،p، Michael Imber و Everett L. Fly.

این مجموعه که با نام “Bardsong Brackenridge” شناخته می شود، برای پروژه های بازسازی این پارک 400 هکتاری پول جمع آوری می کند و در این پارک به نمایش گذاشته می شود. موزه هنر مک نی تا نوامبر قبل از نصب دائمی در پارک.

مجموعه ای از جعبه های پرنده روی سازه سیمی در یک پارک
Birdsong Brackenbridge برای بازسازی پارک پول جمع آوری خواهد کرد. ع، مربوط به مسکن مولتی مارتین توسط تد فلاتو است

سوزان متیوز، مدیر نورپردازی لوسیفر، به Dezeen گفت: «برای صدها سال، پارک براکنیج بخشی اساسی از تاریخ و جامعه سن آنتونیو بوده است.

خانه های پرندگان، که توسط بسیاری از معماران برتر امروزی طراحی شده اند، توجه محلی و ملی را به اهمیت این پارک بزرگ و اهمیت حفاظت از زیستگاه های طبیعی در شهرها جلب می کند.

خانه ای در پارک براکنیج
پروژه نصب دائمی خواهد بود. ع، The Perch اثر تام ،دیگ است

استودیو مستقر در لس آنجلس برو، + اسکارپا یک زیستگاه پرینت سه بعدی به رنگ سفالی با ،وان “Home Tweet Home” که به ،وان خانه پرندگان برای مارتین های بنفش و محیطی برای ،ات عمل می کند، ارائه داد. اجزاء همچنین آب را جمع آوری می کنند و مک، را برای رشد چیزها فراهم می کنند.

این طراحی از آثار هنری شخصی لارنس اسکارپا ترجمه شده است و راهی برای استودیو برای آزمایش ایده های جدید بود.

اسکارپا در مورد گونه‌های مختلفی که سیاره را به مکان بهتری تبدیل می‌کنند، می‌گوید: «به‌،وان معمار، مکان‌هایی را برای مردم می‌سازیم. ساختن مکان‌هایی برای حیوانات نیز عالی است.

یک خانه پرنده در پارک براکنریج
خانه های پرنده برای طیف وسیعی از گونه های پرندگان طراحی شده اند. ع، مربوط به Casa de Ave اثر مارلون بلک ول است

طرح‌های دیگر از استودیوهای سراسر کشور تهیه شده‌اند و از مواد و فرم‌های مختلفی برای پذیرایی از انواع مختلف پرندگان استفاده می‌کنند.

خارج از فایتویل، آرکانزاس، مارلون بلکول خانه پرنده Casa de Ave یک ساخته شده از تخته چندلای توس چند لایه زنگوله شکل است که برای گنجاندن طیف گسترده ای از گونه ها ساخته شده است.

از جانب جلاداستودیوی آستین، جودی پسک سه بعدی دو گوی دایره‌ای سفید را پرینت کرد و آنها را روی میله‌های فولادی نازک برای مرغ مگس آویزان کرد.

از استودیوی آستین نزدیک دریاچه | فلاتو، تد فلاتو مجموعه ای از کدوهای کم رنگ را از یک سازه فولادی برای خانه مارتین های بنفش معلق کرد.

یک خانه پرنده در پارک براکنریج
طراحی مایکل جی ایمبر با سقف بلوط پوشیده شده است. ع، Faux the Birds اثر Michael G Imber است

معماران اولسون ،دیگتام ،دیگ چهار استوانه کاج را با نشیمنگاه های افقی سیاه برای کارولینا رنز ،یب کرد.

مستقر در واشنگتن دی سی دیوید جیمسون پارک Brackenridge در ،مت شرقی Bluebirds با یک محفظه فولادی آینه ای به شکل مجموعه ای از خانه های شهری با دودکش در دو طرف منع، شده است.

یک خانه پرنده در پارک براکنریج
خانه های پرندگان در پارک Brackenridge به نمایش گذاشته شده است. ع، مربوط به Home Tweet Home توسط آنجلا برو، و لارنس اسکارپا است

اسنوهتا کریگ دایکرز و الین مولینار مواد پیدا شده را برای Huevo al Nido (تخم مرغ تا بعد) برای Carolina Chickadees جمع آوری ،د.

روبرتو د لئون، از کارگاه معماری Leon & Primer در لوئیزویل، کنتاکی، سیم های آلومینیومی مسی رنگ را در لانه مرغ مگس خوار برای Tapestry ،وان کرد.

یک خانه پرنده در پارک براکریج
کریگ دایکرز و الین مولینار از اسنوهتا Huevo al Nido را ایجاد ،د

معمار محلی مایکل جی ایمبر یک خانه پرنده عجیب و غریب را روی یک درخت، با سقف بلوط، از بتن مصنوعی.

با استفاده از چوب و پوست بازیابی شده اسپند از پارک Brackenridge، معمار منظر محلی اورت ال فلای یک خانه پرنده حفره ای ایجاد کرد که شبیه چیزی است که به طور بالقوه در طبیعت یافت می شود.

سال گذشته رویداد مشابهی در باغ گیاه شناسی بروکلین رخ داد که طی آن هنرمندان، معماران و طراحان مشهور 33 خانه پرنده مفهومی ایجاد ،د.

عکاسی توسط آنسن سیل و جاش هاسکین.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/20/bird،use-park-conservation-،ckenridge-park-san-antonio/