دسته‌ها
اخبار

Preciosa در هفته طراحی میلان “لابیرنتی از ریتم و نور” را ایجاد می کند


Dezeen با Preciosa همکاری کرد تا نصب غوطه ور خود را در هفته طراحی میلان به تصویر بکشد، که دارای ه،وی کریستالی است که احساس “دیدن صدا و شنیدن نور” را می دهد.

تماس گرفت ضربان کریستال، این نصب شامل شبکه ای از چراغ های لوله کریستالی دمیده دستی است که با موسیقی هماهنگ شده اند تا توهم “دیدن صدا” را ایجاد کنند.

پرسیوسا در هفته طراحی میلان ه،ویی ایجاد کرد

همانطور که بازدیدکنندگان از طریق نصب ماز مانند حرکت می کنند، چراغ ها حرکات موزونی انجام می دهند که به فرکانس ها و ضربان های موسیقی پاسخ می دهند تا تجربه حسی بازدیدکنندگان را افزایش دهند.

نصب برای نمایش ایجاد شد دوست داشتنيکانسپت طراحی کریستال گرید، که در نمایشگاه نورپردازی Euroluce در هفته طراحی میلان به نمایش درآمد.

نمای نزدیک از حباب های درخشان و جزئیات برنجی سیستم نورپردازی کریستال گرید Preciosa
این نصب، چراغ های لوله کریستالی دست ساز Preciosa با حباب های درخشان را به نمایش گذاشت.

چراغ‌های کریستال گرید دست ساز با خطوط عمودی مشخص می‌شوند تا ال،ای متعامد فضاهای معماری را منع، کنند.

چراغ ها از لوله های کریستالی تشکیل شده اند که حباب های درخشان کوچکی را در بر می گیرند که یک تعامل متقابل پویا و درخشان از نور ایجاد می کنند. برای ایجاد این اثر، خا،تر سودا به مخلوط شیشه مذاب اضافه شد، که تعداد زیادی لکه را ایجاد می کند که با LED ها تعامل دارند.

نمای نزدیک از نصب کریستال بیت مشبک Preciosa برای هفته طراحی میلان
نصب کریستال بیت دارای شبکه ای از چراغ های هماهنگ با موسیقی بود

همانطور که در نصب نشان داده شد، Crystal Grid یک مفهوم نورپردازی م،ار است که طیف وسیعی از پیکربندی‌ها را در شکل و اندازه متفاوت می‌سازد.

طراحی هر خوشه روشنایی از طول میله های کریستالی تا پایان اتصالات ف،ی قابل سفارشی سازی است.

سیستم روشنایی کریستال گرید Preciosa در فضای داخلی لابی معاصر معلق است
ماژولار بودن چراغ ها تنظیمات گسترده ای را امکان پذیر می کند

نصب کریستال بیت تا 23 آوریل 2023 در Pavilion 9، Stand 210 در Salone del Mobile، به ،وان بخشی از هفته طراحی میلان 2023 به نمایش گذاشته می شود.

هفته طراحی میلان 2023

برای اطلاعات در مورد بسیاری از نمایشگاه‌ها، نصب‌ها و گفت،ایی که در طول هفته برگزار می‌شوند، راهنمای هفته طراحی میلان 2023 ما را در راهنمای رویدادهای Dezeen ببینید.

محتوای مشارکت

این ویدیو توسط Dezeen برای دوست داشتني به ،وان بخشی از یک مشارکت درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/21/crystal-beat-lighting-installation-crystal-grid-preciosa-milan-video/