دسته‌ها
اخبار

Pen y Common الحاقی با پوشش کاج اروپایی به یک خانه سنتی ولزی است


یک ،د پوشیده از کاج اروپایی Pen y Common را تعریف می‌کند، خانه‌ای دراز قرن هفدهمی که توسط معماران نیدوس و دفتر روستایی بازسازی شده است و در دامنه تپه‌ای در روستایی و، قرار دارد.

این خانه که بر روی تپه ای مشرف به شهر بازار Hay-on-Wye واقع شده است، شامل یک فضای نشیمن جدید، اتاق خواب اصلی و لابی ورودی است.

فضای داخلی Pen y Common extension
Pen y Common روی یک تپه قرار دارد

توسط معماران Nest و اداره روستایی برای خانواده ای که خواهان یک خانه سخاوتمندانه است که بتواند نیازهای فعلی و آینده زندگی خانوادگی را برآورده کند.

مقیاس گسترش برای “تحسین” و تقویت رابطه بین کلبه اصلی و چشم انداز اطراف طراحی شده است.

،د متصل به کلبه در روستایی و،
این طرح به سایت روستایی آن اشاره دارد

این طرح نشانه‌های خود را از سایت روستایی می‌گیرد و به سازه‌های سقف شیبدار بومی معمولی منظر و، اشاره می‌کند.

معماران نیدوس به Dezeen گفت: «حجم‌های متقاطع به سنت توسعه موقت مزرعه روستایی اشاره دارد. سقف شیبدار یک راه حل آزمایش شده برای مق، با آب و هوای خشن و، است.

قلم y ،د مش، در و،
معماران ،د را به شکل L طراحی ،د

این استودیو ادامه داد: «ساختمان با توپوگرافی طبیعی سایت قدم می‌گذارد و به چشم‌انداز می‌پیچد تا در برابر بادهای غالب سرپناهی ایجاد کند.

معماران این ،د را طوری طراحی ،د که با خانه بلند موجود، شکل L را تشکیل دهد. حجم اضافه شده جدید، آینه شیب سقف کلبه است.

کفپوش بتنی کوبیده شده با سقف شیبدار
کف های بتنی بافته در داخل ظاهر می شوند

رویکرد به مواد همچنین به ایجاد گفتگو بین قدیمی و جدید کمک می کند. پالتی از روکش‌های طبیعی و خام با الهام از سنت‌ها و آداب و رسوم و، به تطبیق این ،د با خانه‌های طول، موجود کمک می‌کند.

ا،تنشن با کاج اروپایی درمان نشده پوشیده شده است که در ده مایلی محل رشد، برش و ماشینکاری شده است.

روکش کاج اروپایی دارای یک الگوی عرض تصادفی است که ضایعات غیر ضروری را کاهش می دهد. برای ساخت درب ورودی از بریدگی استفاده شده است.

در داخل، کف‌های الحاقیه جدید بتونی است که نمای مدرنی از سنگ‌های پرچم سنتی مورد استفاده در خانه‌های روستایی و، ارائه می‌کند.

پرداخت های طبیعی و خام در داخل ،د کلبه
فضای داخلی دارای یک پالت رنگ طبیعی است

یکی از برجسته‌ترین بخش‌های داخلی، یک پنجره گوشه‌ای با قاب چوبی است که دارای گوشه‌ای برای مطالعه است و مناظری از تپه‌های دره وای را قاب‌بندی می‌کند.

Pen Y Common یک پروژه توسط معماران Nidus و Rural Office است. Rural Office طراحان کار از طریق مراحل 1-3 RIBA بودند، و Nidus Architects کار را از طریق مراحل RIBA 3-7 انجام دادند.

پنجره گوشه ای با قاب چوبی با گوشه نشیمن
گوشه ای دنج زیر پنجره می نشیند

دیگر خانه‌های روستایی در بریت،ا که اخیراً در Dezeen به نمایش گذاشته شده‌اند عبارتند از یک خانه آجری و چوبی که در اطراف باغ گل‌های وحشی در جنگل جدید توسط معماران جان پاردی چیده شده است و یک خانه چوبی قابل جداسازی در مزرعه‌ای در هرتفوردشایر توسط استودیو بارک.

عکاسی توسط بیل ها را پیدا کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/07/pen-y-common-larch-extension-welsh-long،use/