دسته‌ها
اخبار

Occhio از نصب در ویلا Necchi Campiglio پرده برداری کرد


ترویج: برند آلم، نورپردازی Occhio یک سری نورپردازی جدید به نام Luna ایجاد کرده است که به ،وان بخشی از نصب “افق های جدید” خود در هفته طراحی میلان ارائه می کند.

نصب “افق های جدید” که در محوطه ویلا نچی کمپیلیو در میلان به نمایش گذاشته شده است، از موضوعات نوآوری و تخیل استفاده می کند و هدف آن نشان دادن آینده نورپردازی است.

نورافکن های نمایش چشمجدیدترین طرح ها به ،وان بخشی از یک تجربه همهجانبه که “تجربه ای جامع از فرهنگ نور” را ارائه می دهد.

جدیدترین مجموعه نورپردازی Occhio
برند آلم، نورپردازی Occhio یک سری نورپردازی جدید به نام Luna ساخته است

ا،ل میز، موسس و طراح Occhio گفت: “ما با موفقیت یک طراحی ک،یک را با پرداخت های مسحورکننده و فناوری نورپردازی نوآورانه در مجموعه ای جامع از چراغ های دیواری، سقفی، میز و معلق متحد کرده ایم.”

این نصب دارای مجموعه ای از راه حل های نورپردازی منحصر به فرد از جمله سری Luna است که در پاییز 2023 راه اندازی می شود.

سری Luna اولین سری است که از منبع نور “Fireball” ثبت اختراع Occhio استفاده می کند.

لونا به ،وان بخشی از نصب “افق های جدید” در هفته طراحی میلان ارائه می شود

با توپ آتشین در مرکز آن، نور لونا در یک کره آینه ای پیچیده شده است که هدف آن نرم ، نور و ایجاد یک جلوه شناور است.

میز می‌گوید: «گلوله آتشین درون کره شیشه‌ای آینه‌ای، نوری نرم، بدون تابش و در عین حال هدایت‌شده با جلوه‌ای جادویی ایجاد می‌کند. هنگامی که روشن می شود، شبیه یک ماه است و به نظر می رسد که در لامپ شناور است.

او ادامه داد: «درخششی که از بالا روی شیشه کره ریخته می‌شود، درخششی ظریف ایجاد می‌کند و به لونا حضوری متمایز می‌دهد».

لامپ های اوکیو روی میز نشسته اند
سری Luna اولین سری است که از منبع نور “Fireball” ثبت اختراع Occhio استفاده می کند

لونا لایت محصولات مختلفی از جمله چراغ‌های رومیزی، چراغ‌های دیواری و لامپ‌های سقفی سطحی را در این مجموعه به نمایش می‌گذارد.

این لامپ ها که در سه اندازه مختلف ارائه می شوند، دارای سر یا پایه آینه ای هستند و در دو رنگ به نام های “کروم تیره” و “فانتوم” به پایان می رسند.

همانند سایر محصولات Occhio، لامپ‌ها دارای حسگرهایی هستند که با حرکات ساده امکان تنظیمات کنترل‌شده با اشاره را فراهم می‌کنند.

روشنایی Occ، روی سقف آویزان است
این نصب دارای مجموعه ای از ویژگی های نورپردازی منحصر به فرد از جمله مجموعه سری Luna است که در پاییز 2023 راه اندازی خواهد شد.

از طرف دیگر، می توان نور را از طریق برنامه Occhio کنترل کرد، که به کاربران اجازه می دهد نور را روشن یا خاموش کنند و همچنین نور را کم کنند یا رنگ آن را برای تغییر حال و هوای اتاق تنظیم کنند.

میز گفت: “لذت استفاده” مرتبط با Occhio را می توان با Luna نیز تجربه کرد. از یک نور گرم دعوت‌کننده گرفته تا یک نور سرد تحریک‌کننده، کاربر می‌تواند حالت‌های مختلف نوری بی‌شماری ایجاد کند.»

سری Luna در کنار سایر محصولات Occhio در هفته طراحی میلان به ،وان بخشی از نصب چندحسی این برند به نمایش گذاشته خواهد شد که امیدوار است قدرت احساسی نور را به نمایش بگذارد.

ا،ل میز، بنیانگذار استودیو، گفت: “نور برای من یک احساس خالص است. ما با “New Horizons” تجربه ای را ایجاد کرده ایم که دقیقاً به این احساسات اختصاص دارد. اینستالیشن که در آن مردم می توانند احساسات عمیقی را که نور برمی انگیزد، تجربه کنند.”

برای آشنایی بیشتر با Occhio و نمایشگاه مجموعه لونا آن در هفته طراحی میلان، به آن مراجعه کنید سایت اینترنتی.

هفته طراحی میلان 2023

“افق های جدید” Occhio بخشی از هفته طراحی میلان 2023 است که از 18 تا 23 آوریل برگزار می شود. برای اطلاعات در مورد سایر نمایشگاه‌ها، تاسیسات و گفت،ایی که در طول هفته برگزار می‌شوند، راهنمای هفته طراحی میلان 2023 ما را در راهنمای رویدادهای Dezeen ببینید.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Occhio به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/18/occhio-lighting-installation-villa-n،-campiglio-milan-design-week/