دسته‌ها
اخبار

Norm Architects HQ کم ارزشی را برای برند سبک زندگی کودکان Liewood طراحی کرده است


یک پالت تصفیه شده از بلوط، گچ و فولاد، فضای داخلی دفتر مرکزی لیوود در کپنهاگ، دانمارک را مشخص می کند که توسط معماران محلی Norm Architects طراحی شده است.

این دفتر 2200 متر مربعی برای برجسته ، لیوودلباس‌ها، ،اب‌بازی‌ها و وسایل خانه کودکانه رنگارنگ به سبک اسکاندی.

Norm Architects HQ مینیمالیستی برای برند کودکان Liewood ایجاد می کند
Norm Architects دفتر مرکزی لیوود در کپنهاگ را تکمیل کرده است

سوفی باک، توضیح داد: «با جاه طلبی برای ایجاد فضایی راحت با شخصیتی تا حدی دست کم گرفته شده، ما تلاش کردیم تا با استفاده متفکرانه از ،اصر لمسی مانند دیوارهای گچی بافت دار و ،اصر متضاد مانند چوب بلوط و فولاد، اهمیت خود را به فضا جلب کنیم. معمار در مطب

کارکنان از طریق یک لابی پر از نور که توسط یک پیشخوان گرد، که تقریباً با گچ بژ شنی شسته شده است، وارد دفتر پنج طبقه می شوند.

Norm Architects HQ مینیمالیستی برای برند کودکان Liewood ایجاد می کند
سکوهای گچی فضای نمایش در طبقه اول را فراهم می کند

چراغ‌های آویز م،وطی شکل در امتداد سقف کشیده شده‌اند در حالی که کاشی‌های سنگی بزرگ در سرتاسر کف قرار گرفته‌اند و به «تأکید بر عظمت» فضا کمک می‌کنند.

یک راه پله از قبل موجود تا طبقه اول منحنی است که یک نمایشگاه را در خود جای می دهد. طبق گفته معماران Norm، این بخش از ساختمان قبلاً به ،وان یک سالن تولید عمل می کرد، با مقیاس وسیعی که به راحتی می توانست احساس خالی بودن و عدم استقبال را داشته باشد.

Norm Architects HQ مینیمالیستی برای برند کودکان Liewood ایجاد می کند
در زمان صرف غذا، کارکنان می توانند در The Parlor جمع شوند

برای مق، با این، این عمل چیزی را که به ،وان یک “هسته چوبی گرم” توصیف می‌کند – یک حجم چوب بلوط به شکل خانه با قفسه‌های داخلی برای نمایش محصولات Liewood ساخته است.

ازاره‌های نمایشگر بزرگ با پوشش گچ بر روی بقیه اتاق نقطه‌گذاری شده‌اند. در پشت پله‌های چوبی و پهنی وجود دارد که کارکنان می‌توانند در طول روز بنشینند و گپ بزنند.

محصولات بیشتری را نیز می توان در اینجا بر روی تریبون های سفارشی ارائه کرد که به لطف برش های موجود در پایه خود، می توانند روی پله ها قرار بگیرند.

طبقه اول ساختمان همچنین شامل The Parlor است – یک آشپزخانه و منطقه ناهارخوری که در آن کارمندان Liewood می توانند از وعده های غذایی با هم لذت ببرند. دارای یک میز بزرگ تراورتن، یک سری مبل های خا،تری چاق و تکه های گرافیکی توسط طراح دانمارکی است. سارا مارتینسن.

Norm Architects HQ مینیمالیستی برای برند کودکان Liewood ایجاد می کند
مناطق کاری سنتی را می‌توان در بقیه بخش‌های مرکزی یافت

،مت‌های کار در بقیه ،مت‌های دفتر مرکزی با میزهای کاربردی و واحدهای ذخیره‌سازی که با دیوارهای سفید مایل به قرمز مطابقت دارند، مبله شده‌اند، در حالی که اتاق‌های جلسه با صفحات شیشه‌ای روبرو هستند تا حس باز بودن را تقویت کنند.

از آنجایی که پلکان اصلی ساختمان تا طبقه پنجم امتداد نداشت، نرم افزار معماران مجموعه ای مارپیچ از پله های فولادی سفید را نصب ،د.

این اجازه دسترسی به فضایی را می دهد که این عمل به ،وان آپارتمان از آن یاد می کند: یک نمایشگاه ثانویه که برای داشتن احساسی صمیمی تر و خانگی طراحی شده است.

Norm Architects HQ مینیمالیستی برای برند کودکان Liewood ایجاد می کند
طبقه بالای آپارتمان، یک نمایشگاه صمیمی تر را در خود جای می دهد

در جاهای دیگر، Norm Architects اخیراً هنگام طراحی فضای داخلی قایق بادب، Y9، که با وسایل جیر انعطاف‌پذیر و سطوح چوبی پوشیده شده است، زیبایی مینیمالیستی خود را از ساحل بیرون آورده است.

عکاسی توسط Jonas Bjerre Poulsen از Norm Architects است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/09/liewood-copenhagen-office-interiors-minimalist-norm-architects/