دسته‌ها
اخبار

New Designers پروژه های متنوعی را در چهار نمایشگاه Dezeen School ارائه می دهد


نمایش های مدرسه Dezeen: در راستای نمایشگاه تابست، سالانه‌اش، ما چهار نمایشگاه مدرسه Dezeen در سال 2023 از طراحان جدید را که پروژه‌های دانشجویی از مجموعه‌ای از رشته‌ها را به نمایش می‌گذارند، خلاصه کرده‌ایم.

نیو دیزاینرز در سال 2023 چهار نمایش مدرسه را در Dezeen منتشر کرد که شامل طیف متنوعی از کارهای دانش‌آموزی بود که به طیف گسترده‌ای از چالش‌های معاصر، از جمله پیشرفت‌ها در مراقبت‌های بهداشتی، تهدید تغییرات آب و هوایی و مضامین هویت و ابراز وجود می‌پردازد.

3000 دانشجو در طول این رویداد شرکت ،د که به مدت دو هفته در پایان ژوئن و اوایل ژوئیه در مرکز طراحی ،ب و کار در Islington لندن برگزار شد.

پروژه‌های این نمایش‌ها توسط دانش‌آموز، طراحی می‌شوند که در مجموعه‌های متنوعی از دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند، از مد، طرح‌های نساجی و جواهرات گرفته تا پروژه‌های سرامیک و صنایع دستی.

در اینجا طراحان دانشجویان در دوره‌های آموزشی در تعدادی از مدارس و مؤسسات برتر در سراسر جزایر بریت،ا از جمله کالج هنر ادینبورگ، مدرسه هنر گ،کو، دانشگاه شهر بیرمنگام، دانشگاه سا،، دانشگاه پلیموث و دانشگاه هنر نورویچ ثبت نام می‌کنند. .


بازو با پارچه توری آبی پوشیده شده است
غشاهای آینده اثر روتا ورونوسکیته

اولین نمایش مدرسه طراحان جدید در سال 2023 بر پروژه‌های مد و منسوجات متمرکز بود که به مسائل مربوط به هویت ،تی، موضوع مد سریع و پیشرفت‌ها در توسعه مواد زیستی می‌پردازد.

در پاسخ به این موارد، دانش‌آموزان طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها را از مجموعه‌های کامل لباس و لباس‌های متن، گرفته تا مواد و پارچه‌های پیشگامانه ایجاد ،د.

مدل پوشیدن پالتو تیره در مقابل دیوار خا،تری تیره
لباسی برای اعتماد اثر مورگان گریفیث هاگان

در حین تحصیل در رشته طراحی پارچه در کالج هنر ادینبورگRuta Vronevskyte Future Mem،nes را ایجاد کرد، پارچه ای که ،یبی از قلاب بافی و مواد زیستی مبتنی بر جلبک قرمز است که به طور چشمگیری تزئینی و همچنین پایدار طراحی شده است.

همچنین شامل قطعه مورگان گریفیث هاگان A Garment to Trust بود که هم از معماری بروتالیستی و هم از لباس های کار بادوام برخوردار است که هر دو برای ماندگاری ساخته شده اند. این لباس در مدت زم، که آنها برای مطالعه طراحی پارچه BDes Hons در BDes Hons گذرانده بودند، ایجاد شد دانشگاه داندی.

مجموعه ای از مبلمان و فرش در فضای داخلی جلوی پنجره
خانواده بریت،ایی؟ توسط جورج دوگان

نمایشگاه طراحی محصول و مبلمان در مرحله بعدی منتشر شد که در آن دانش آموزان اقلامی را برای طیف وسیعی از جامعه از کودکان، کوهنوردان و اجاره نشینان گرفته تا افرادی که عادت ماهانه دارند و ،، که از دردهای مزمن رنج می برند طراحی می کنند.

مواد مورد استفاده شامل انتخاب های معمولی مانند چوب، ف،، نمد و ،تیک و همچنین راه حل های نوظهور مانند چرم گیاهی و کاپوک، یک الیاف پایدار برداشت شده از درخت ابریشم پنبه است.

دست و ساعد با دست پوشیده شده در کره پارچه
SYMBI اثر ورونیکا توروسکا

جورج دوگان، دانشجوی طراحی محصول، از تمثیل و نمادگرایی برای از بین بردن هویت معاصر بریت،ایی در مجموعه مبلمان خود با ،وان “خانواده بریت،ایی؟” استفاده کرد، که او هنگام ثبت نام در کالج هنر ادینبورگ ایجاد کرد.

SYMBI یک دستگاه سلامتی است که توسط Weronika Turowska در زمان خود طراحی شده است Grays Sc،ol of Art RGU مطالعه طراحی سه بعدی هدف آن کاهش ناراحتی در بیماران مبتلا به نورالژی سه قلو و افزایش احساس امنیت و ایمنی است.

شخصی که مجسمه سیاهی را در دست دارد که از صلیب های سه بعدی به هم پیوسته ساخته شده توسط یک برنده New Designers ساخته شده است.
صدای بروتالیست توسط روآن لیکریش

سومین نمایشگاه مدرسه New Designers بر روی جواهرات، سرامیک و پروژه‌های صنایع دستی متمرکز بود و کارهای دانش‌آموزی را به نمایش می‌گذارد که طیف متنوعی از رسانه‌ها و فرآیندها را به کار می‌گیرد، از ریخته‌گری ف،ات و پرتاب سفال گرفته تا خم ، نقره و زغال‌، چوب.

آنچه نتیجه می‌شود مجموعه‌ای از اقلام پیچیده برای نمایش و پوشیدن از جمله مجسمه‌ها، جواهرات، گلدان‌ها و ظروف است.

یک کاسه ف،ی نیم‌کره‌ای روی یک ازاره بتنی با اطراف ف،ی مجسمه‌ای
داستان هایی از دختر شاه ماهی اثر لوئیزا تام،

کار روآن لیکریش – که در رشته آهنگری هنرمند BA (Hons) تحصیل می کند کالج هنر هرفورد – همچنین با مجموعه مجسمه های خود به نام صدای بروتالیست که هم به سبک بروتالیست و هم به ژانر موسیقی درام و بیس اشاره دارد، برجسته می شود.

از جمله کارهای لوئیزا تامسون که پروژه فارغ التحصیلی خود را با نام Stories From a Herring L، – مجموعه ای از اشیاء روایی – با ارجاع به میراث اسکاتلندی خود پس از اتمام تحصیلات خود در جواهرات و نقره سازی در لیسانس (Hons) به نمایش می گذارد. کالج هنر ادینبورگ.

میز با شکاف برای ذخیره سازی در اطراف لبه
میز تحریر اثر دیلن رابرتز

در آ،ین نمایش مدرسه خود، New Designers پروژه های برتر سال 2023 خود را از طیف گسترده ای از رشته ها از جمله طراحی مد، طراحی مبلمان، تصویرسازی، طراحی برای صنعت و ،میشن رونمایی ،د.

پروژه‌های این نمایش نشان‌دهنده ماهیت گسترده پروژه‌هایی است که در New Designers نمایش داده می‌شوند، از سیستمی که مشکل هدر دادن شیر ترش را حل می‌کند تا یک ،میشن کارتونی با جزئیات داستان Oannes، موجودی از اساطیر بین‌النهرین که نیمی انسان و نیمی است. ماهی.

کرست صورتی نوزاد با پاپیون
،نگی یک فرمول نیست اثر امیلی چپمن

میز تحریر دیلان رابرتز دارای یک فرورفتگی طول، در اطراف محیط خود است که با نمد پوشانده شده و برای نگهداری اشیایی که به راحتی در جای خود قرار نمی گیرند طراحی شده است. او این قطعه را طراحی کرد در حالی که طراحی محصول و مبلمان در دانشگاه پلیموث.

دانشگاه هنر نوریچ امیلی چاپمن، دانشجو، در حین تحصیل در رشته طراحی پارچه، ،نگی یک فرمول نیست را خلق کرد. این لباس به شکل یک لباس صورتی نوزاد با جزئیات نامتقارن است که نشانه هایی از عیوب زیبای موجود در طبیعت دارد.

طراحان جدید بین 28 ژوئن تا 1 ژوئیه و 5 تا 8 ژوئیه در مرکز طراحی تجاری، 52 Upper Street، لندن، N1 0QH برگزار می شود. برای لیستی از دیگر رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

محتوای مشارکت

این پروژه ها در نمایش های مدرسه از موسساتی که با Dezeen شریک هستند ارائه می شود. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/07/new-designers-student-projects-dezeen-sc،ols،ws/