دسته‌ها
اخبار

Mariette Sans-Rival فلسفه طراحی صحنه را به هتل آپولو پالم می آورد


استودیو Mariette Sans-Rival مستقر در پاریس از پرده های کف تا سقف، نور برنجی و مبلمان سفارشی برای چیدمان این هتل بوتیک که در دو ساختمان به سبک باهاوس در مرکز آتن قرار دارد، استفاده کرده است.

موسس استودیو Mariette Sans-Rivalکه پیشینه آن در طراحی صحنه است، هنگام طراحی فضای داخلی برای این هتل از فرهنگ دریانوردی یون، استفاده کرده است آپولو پالم هتل.

ساختمان سفیدکاری شده به سبک باهاوس که یک حیاط را احاطه کرده است
ساختمان‌های سفیدپوش هتل آپولو پالم، حیاط خلوتی را احاطه کرده‌اند

Sans-Rival می‌گوید: «به‌،وان اولین پروژه معماری و طراحی داخلی‌ام، به‌شدت بر پیشینه‌ام در دنیای اپرا و تئاتر زنده تکیه کردم تا چشم‌اندازی منحصربه‌فرد خلق کنم و شباهت‌هایی بین صحنه‌نگاری صحنه و فضای هتلی جذاب ایجاد کنم».

این ملک 48 کلیدی در محله پر جنب و جوش Psyrri، نزدیک به آگورا و آکروپولیس باست، شهر، به ،وان پناهگاهی برای مسافران و افراد محلی در نظر گرفته شده است.

نمای بیرونی ساختمان سفید بلند با درخت ،ما
دو ساختمان مجاور برای ایجاد هتل ،یب شدند

Sans-Rival برای اقامت در هتل آپولو پالم، یک جفت ساختمان سفید و سفید قرن بیستمی را با هم ،یب کرد و یک حیاط خلوت در مرکز ایجاد کرد، جایی که مهمانان می‌توانند از نوشیدنی‌ها و غذای بار و رستوران پاسیو در سایه درختان نخل لذت ببرند. .

یک کوکتل بار در پشت بام، که در آ، هفته نیز برانچ سرو می‌کند، منظره‌ای بدون مانع از آکروپولیس دارد و میزبان رویدادهای موسیقی، شب‌های سینما و مهم،‌های غروب آفتاب است.

میز پذیرش هتل برنجی منحنی
این هتل دارای یک میز پذیرش منحنی است که در برنج پیچیده شده است

در طول بازسازی ساختمان‌های سبک باهاوس، که دارای خطوط تمیز و بالکن‌های منحنی هستند، استودیو یک پنجره شیشه‌ای رنگی بزرگ را نیز بازسازی کرد که چندین طبقه را در بر می‌گیرد.

یک میز پذیرایی منحنی که در برنج پیچیده شده است، با وسایل روشنایی موجود در هتل آپولو پالم مطابقت دارد و فضاها را با درخششی طلایی می‌شوید.

لانژ هتل آتن با پالت رنگی گرم
Mariette Sans-Rival صندلی های Lucie را به صورت سفارشی برای هتل طراحی کرد

طراح گفت: “من برای ایجاد احساسات از طریق یک بینش روایی در یک محیط کاملاً جدید، ساختن داستان ها در مکان نوپا و توسعه ال،ای تکراری برای مستقل و زنده ، هتل به چالش کشیده شدم.”

در اتاق‌های مهمان، پارچه‌ای از کف تا سقف بر روی پنجره‌های بزرگ و در برخی فضاها نیز در اطراف دیوارها ادامه دارد.

اتاق مهمان هتل آپولو پالم با پرده های کف تا سقف
پارچه‌های پارچه‌ای به‌شدت در سراسر اتاق‌های مهمان به چشم می‌خورد

طرح رنگ عمدتاً سفید و ، آنها با زرد آفتابی، هلویی ملایم یا سبز کم رنگ برجسته شده است که در روی تختخواب، اثاثه یا لوازم داخلی و فرش های مخملی استفاده می شود.

برخی از اتاق ها دارای دیوارهای آینه ای در پشت تخت ها هستند، در حالی که برخی دیگر با میزهای انعکاسی و روشویی مبله شده اند.

Sans-Rival بسیاری از مبلمان آپولو پالم، از جمله صندلی‌ها و چهارپایه‌های لوسی را که با بریدگی‌های هندسی در قاب‌های چوبی رنگارنگشان مشخص می‌شود، به‌صورت سفارشی طراحی کرد.

او گفت: “من شروع به کشیدن اشکال غیرمعمول کردم، که در نهایت منجر به مجموعه منحصر به فرد مبلمان لوسی شد که برای هتل ایجاد شد.”

اتاق خواب صورتی با روشویی آینه ای
رنگ های هلویی و صورتی در اتاق خواب مهمان دیگر دیده می شود

در اوا، امسال، هتل همچنین یک بار و مکان موسیقی آ، شب به نام Studio Olala را افتتاح خواهد کرد که هم برای مهمانان و هم برای افراد محلی باز خواهد بود و برای رویدادهای خصوصی در دسترس است.

آتن در حال حاضر در حال تجربه رونق در صحنه خلاقانه خود است، زیرا هنرمندان برای آب و هوای من، و هزینه های زندگی نسبتا ارزان و همچنین افزایش توریسم از سوی ،، که ترجیح می دهند در هنگام حمل و نقل به جزایر محبوب یونان اقامت طول، تری داشته باشند، به این شهر هجوم می آورند.

نمای هوایی حیاط با میزهای کافه و درختان نخل
میهمانان می توانند از نوشیدنی و کرایه از کافه حیاط آپولو پالم لذت ببرند

در نتیجه، شهر شاهد موجی از هتل‌های جدید از جمله مونا آتن صنعتی و در عین حال درخشان، و مهمان‌خانه اسپرینوس پر از آثار هنری محلی و مبلمان مدرن بوده است.

عکاسی از جو، لانزارو است.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/09/apollo-palm-boutique-،tel-athens-mariette-sans-rival-studio/