دسته‌ها
اخبار

MAD مکعب ETFE بازتابنده را در هفته طراحی میلان نصب می کند


استودیوی معماری چینی MAD در هفته طراحی میلان، مکعبی به ارتفاع 12.5 متر به نام Momentum را در حیاط دانشگاه میلان قرار داده است.

این مکعب در امتداد هر یک از لبه‌های آن هشت متر است و با زاویه 45 درجه به زمین چمن‌پوش حیاط دانشگاه ،بیده است.

ع، مومنتوم
این نصب با ،وان Momentum است. ع، از آندریا دآنتراسی است

با همکاری شرکت نورپردازی ساخته شده است L&L Luce&Light و به سفارش شرکت سرمایه گذاری AXA IM Alts برای نمایشگاه Interni Design Re-Evolution، که در دانشگاه میلان.

این با استفاده از ETFE ساخته شد – یک پلیمر پ،تیکی که اغلب به ،وان جایگزینی برای شیشه استفاده می شود، که در سراسر سطح قاب آهنی ثابت شده و برای پنهان ، فضای داخلی سازه استفاده می شود.

ع، نصب
در دانشگاه میلان نصب شد

با توجه به کیفیت مواد بازتابنده پلیمر ETFE استفاده شده، در طول روز سطح آن منع، کننده محیط اطراف است. در شب در نتیجه یک منبع نور مصنوعی توسط یک فانوس نور تبدیل می شود L&L Luce&Light در ساختار مکعب قرار دارد.

نور مصنوعی با 9 نور ایجاد شده است که در فواصل زم، ضربان خود را تنظیم می کنند تا ریتمی شبیه ضربان قلب ایجاد کنند. قرار دادن ETFE در سراسر ساختار آهنی به این م،ی است که نور می تواند بین هر یک از نوارهای بلند بتابد.

در طول روز، پوست Momentum محیط اطراف حیاط دانشگاه استاتال را منع، می کند و تبدیل به یک شکل هنری برای همیشه در حال تغییر برای خود می شود. دیوانه.

با فرا رسیدن شب، و شفاف و اثیری شدن نصب، نورپردازی داخل شخصیت جدیدی را روشن می‌کند.»

ع، شخصی با نصب Momentum
با استفاده از آهن و ETFE ساخته شده است. ع، از آندریا دآنتراسی است

بنا به گفته MAD، این چیدمان برای «تجمیع لحظه خلق هنر» طراحی شده است، که توضیح داده است که هدف این ساختار نمایش اشکال مختلف هنر است.

این استودیوی معماری گفت: «ممنتوم به دنبال منجمد ، لحظه خلق هنر است، با ساده‌ترین مکعب به ،وان حامل برای انجام اشکال مختلف بیان هنری استفاده می‌شود».

“Momentum، که در طول Salone del Mobile به نمایش گذاشته شد، امیدوار است که با این شکل، انجماد و پالایش زمان را تداعی کند.”

ع، تکانه بازتاب نور
نصب دارای سطوح بازتابنده است

Momentum همچنین شامل یک تجربه AR است که به موجب آن بینندگان می‌توانند کد QR را اسکن کنند و به فیلترهایی دسترسی داشته باشند که ظاهر نصب را بهبود می‌بخشد و تغییر می‌دهد.

L&L می گوید: «در زم، که همه چیز فوری است و همه چیز را می توان به صورت دیجیتالی تکرار کرد، Momentum از یک سو جرقه، ایده اصلی است؛ از سوی دیگر، مطالعه، پیچیدگی و مراقبت پشت توسعه خلاقانه است. لوس و لایت.

در چین، موسس MAD، Ma Yansong، یک ساختمان متروکه را با تورهای ماهیگیری رنگارنگ و فیلم بازتابنده تزئین کرد که هدف آن محو ، نمای ساختمان با محیط اطراف است. در جای دیگر در هفته طراحی میلان، استودیوی مواد طبیعی و طراح زوزانا اسکورکا، اینستالیشن را از منسوجات زیستی ساخته شده با آجرهای اضافی ایجاد ،د.

عکاسی توسط مورنو مگی مگر اینکه خلاف آن ذکر شود.

Momentum از 17 تا 23 آوریل 2023 در Via Festa del Perdono، 7، 20122 میلان، ایتالیا برگزار می شود. برای اطلاعات در مورد بسیاری از نمایشگاه‌ها، نصب‌ها و گفت،ایی که در طول هفته برگزار می‌شوند، راهنمای هفته طراحی میلان 2023 ما را در راهنمای رویدادهای Dezeen ببینید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/20/mad-reflective-cube-milan-design-week/