دسته‌ها
اخبار

Loewe مربی های بوم پوشیده از چمن را برای بهار منتشر می کند


برند مد Loewe یک جفت کفش کت، چمنی پوشیده از رافیای سبز پشمالو عرضه کرده است، نسخه به روز شده کفش های پوشیده از چمن که در مجموعه بهار تابستان 2023 خود در هفته مد پاریس سال گذشته نشان داده شد.

در Loewe’s سایت، مربی چمن به ،وان یک کفش کت، توری توصیف می شود که با یک “افکت چمن رندر رافیا” با دست دوزی پوشانده شده است. این مربی دارای رویه بوم و کفی ،تیکی موجدار است که روی پنجه پا و پشت پاشنه پا خمیده است.

مربیان Raffia توسط Loewe
مربیان در طول مجموعه بهار تابستان 2023 Loewe ارائه شدند

یک سیستم توری استاندارد که در داخل چمن‌های رافیا دست‌دوزی شده تعبیه شده است، از یک پاشنه و ساپورت مچ پا با روکش سفید و آرم‌آرایی شده است.

اولین تکرار از مربی‌ها در نمایشگاه بهار تابستان 2023 Loewe در ژوئن 2022 ارائه شد، که در آن این برند با طراح زیستی اسپ،ایی Paula Ulargui Escalona برای طراحی لباس‌ها و مربی‌هایی که علف‌ها و گیاهان واقعی را جوانه می‌زنند همکاری کرد (تصویر اصلی).

مربیان تحت پوشش رافیا توسط Loewe
مربی ها برای فروش تجاری ترجمه شدند

در آن نمایشگاه، مربیان فلو رانر Loewe در باند فرودگاه ظاهر شدند که از سطح آن‌ها غلتک‌های گربه‌ای رشد می‌کرد، که به مدت 20 روز قبل از نمایشگاه در گلخانه‌ای چند تونلی ساخته شده بود.

لباس‌های مرطوب و چمن‌دار Loewe از طریق رویه‌ای دست‌دوزی‌شده با روکش رافیا برای بازار تجاری ترجمه شدند که از جلوه‌های چمنی نمایش لباس مردانه بهار تابستان 2023 تقلید می‌کرد.

لوو توسط طراح مد ایرلند شمالی جاناتان اندرسون رهبری می شود که همچنین موسس و مدیر خلاق برند مد همنام خود است. جی دبلیو اندرسون.

اندرسون در سال 2013 به ،وان مدیر خلاق Loewe منصوب شد. در Loewe، اندرسون اغلب مجموعه‌های مفهومی، مجسمه‌سازی و سوررئالیستی را انتخاب می‌کند که به صنایع دستی، هنر و طراحی گرایش دارند.

ع، مربیان چمن در Loewe
مربیان در ابتدا با چمن واقعی که از سطح آنها رشد می کرد، ارائه شد

در جدیدترین مجموعه او برای خانه مد اسپ،ایی، او با هنرمند متال فرانسوی Elie Hirsch همکاری کرد تا تعدادی کت ف،ی برای مجموعه لباس مردانه پاییز زمستان 2023 خود ایجاد کند.

عکاسی توسط Loewe انجام شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/22/loewe-raffia-gr،-trainers-spring-summer-collection/