دسته‌ها
اخبار

Loewe صندلی های چوبی کلاسیک را به “اشیاء مجسمه ای” تبدیل می کند


برند مد Loewe با صنعتگران جه، برای ایجاد مجموعه ای از صندلی های چوبی تزئین شده با مواد بافته شده از جمله فویل، قیچی و کاغذ که به ،وان بخشی از هفته طراحی میلان به نمایش درآمد، همکاری کرده است.

جاناتان اندرسون، لوومدیر خلاق، گفت که هدف از نصب این است که صندلی های چوبی ساده ساخته شده را به چیزی جدید تبدیل کند.

صندلی منگوله دار آبی Loewe
Loewe مجموعه ای از صندلی های مجسمه را در هفته طراحی میلان ارائه کرد

او به Dezeen گفت: «صندلی‌ها اغلب به‌،وان وسایلی ساده و روزمره دیده می‌شوند و من می‌خواستم آن‌ها را به شیوه‌ای جدید ارائه کنم و آنها را به یک شی منحصر به فرد و تقریباً مجسمه‌ساز تبدیل کنم».

“صندلی چوبی، محور ارائه سالون ما در سال جاری، ساختار ساده فریبنده ای دارد و من می خواستم با آن بازی کنم و شکل آن را از طریق بافندگی لمسی تغییر دهم و زیر و رو کنم.”

صندلی رنگارنگ در Pal،o Issimbardi
کاموای رنگارنگ با صندلی های چوبی متضاد است

این 30 صندلی توسط اندرسون و با همکاری صنعتگران سراسر جهان طراحی شده و در هفته طراحی میلان در Pal،o Isimbardi در مرکز میلان به نمایش گذاشته شد.

در اینجا، آنها حیاط کاخ را تزئین ،د، که همچنین مملو از قارچ های فلای آگاریک بود که به نظر می رسید از روی زمین جوانه زده بودند.

مجسمه های قارچ Fly Agaric اثر جاناتان اندرسون
این نصب همچنین دارای قارچ فلای آگاریک بود

هر صندلی با استفاده از تکنیک‌ها و مواد مختلف بافت، از چرم‌های سنتی و رافیا گرفته تا موارد غیرعادی‌تر مانند فویل و نمد طراحی شده است.

اندرسون گفت: “این پروژه تماماً در مورد نمایش تکنیک های مختلف بافندگی است و من می خواستم موادی را انتخاب کنم که به ما این امکان را می دهد که به شیوه ای بازیگوش به این موضوع بپردازیم.”

وی افزود: “برخی مانند چرم و رافیا به طور سنتی با بافندگی و با Loewe همراه هستند، در حالی که برش رنگی و فویل بازتابنده پتوهای حرارتی، هم از نظر بافت و هم از نظر رنگ، کاملا غیرمنتظره هستند.”

استفاده از این مواد غیر متعارف و گرد هم آوردن آنها در گفتگو، تعامل جالبی را فراهم می کند و به ما امکان می دهد تا به طور کامل امکانات بافندگی را بررسی کنیم.

صندلی های بافته شده در هفته طراحی میلان به نمایش گذاشته شد
این صندلی ها توسط صنعتگران در سراسر جهان ساخته شده است

از بافت‌های مختلف برای تزئین صندلی‌های چوبی استفاده می‌شد، نوعی صندلی که به‌طور سنتی به گونه‌ای ساخته می‌شد که تمام قطعات عمودی روی صندلی ثابت می‌شد و با ، در جای خود ثابت می‌شد.

از 30 صندلی مورد استفاده برای این پروژه، 22 صندلی آنتیک اورجینال و هشت مورد توسط یک آتلیه بریت،ایی که متخصص در صندلی چوبی است، برای این پروژه ساخته شد.

صندلی های رنگارنگ با جزئیات نمدی
آنها در بسیاری از طرح های رنگارنگ آمده بودند

بسیاری از طرح‌ها دارای رنگ‌های روشن غیرمنتظره هستند، از جمله یک صندلی آبی روشن با منگوله‌های بلند و یک صندلی چند رنگ که با نخ کرکی تزئین شده است.

نسخه های نهایی که در میلان به نمایش گذاشته شد شامل یک صندلی نقره ای ساخته شده از فویل مورد استفاده برای پتوهای حرارتی و دو صندلی راحتی بود که با پارچه های نمدی روشن در رنگ های متضاد پوشیده شده بود.

صندلی Loewe در هفته طراحی میلان
یک صندلی با فویل نقره تزئین شده بود

همچنین به ،وان بخشی از این نمایشگاه هشت صندلی لوید لوم ساخت شرکت بلژیکی به نمایش درآمد وینسنت شپرد (تصویر اصلی) و همچنین مجموعه ای از کیف ها و کالاهای چرمی با مواد و تکنیک هایی که برای تزیین صندلی ها به کار رفته است.

Loewe یکی از تعدادی از خانه های مد بزرگی بود که امسال در هفته طراحی میلان به نمایش درآمد. همچنین هرمس، که مجموعه‌ای از لوازم خانگی در قفس را ایجاد کرد، و لویی ویتون، که غرفه‌ای به شکل مرج، برآمده را به نمایش گذاشت.

عکاسی توسط Loewe انجام شده است.

Loewe Chairs به ​​،وان بخشی از هفته طراحی میلان از 17 تا 23 آوریل به نمایش گذاشته شد. برای رویدادها، نمایشگاه ها و گفت،ای بیشتر در زمینه معماری و طراحی به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/04/loewe-sculptural-stick-chairs-milan-design-week/