دسته‌ها
اخبار

Loewe با Elie Hirsch برای ایجاد ژاکت های مسی و پیوتر همکاری می کند


برند مد اسپ،ایی Loewe با هنرمند ف،ی فرانسوی Elie Hirsch برای ایجاد مجموعه‌ای از ژاکت‌های پیوتر و مسی در شبح‌های پیازی برای مجموعه پاییز زمستان 2023 خود همکاری کرد.

کت های ف،ی در طول فصل لباس مردانه هفته مد پاریس ارائه شدند لوو به زمین تنیس سرپوشیده در Tennis Club de Paris، در محله Porte de Saint-Cloud پاریس بازگردید.

ژاکت های Loewe در نمایشگاه
الی هیرش برای نمایش پاییز زمستان 2023 Loewe کت های ف،ی ساخت

اولین کاپشن ف،ی که در نمایشگاه ظاهر شد از مس ساخته شد، دومی بعداً در مجموعه دنبال شد و در تضاد با ژاکت‌های اولی بود که ساختاری کاملاً پیوتر با روکش خا،تری دارد.

هر یک از کت های ف،ی تک سینه توسط هیرشبا دست قالب‌گیری و چکش‌کاری می‌شود و سپس تا می‌شود و می‌پوشد تا به ظاهری شبیه پارچه‌های روان و متحرک دست یابد.

ع، یک مدل در نمایشگاه Loewe
ژاکت ها از مس و اسپند ساخته شده بودند

این ف، برای تولید پتینه ای ساخته شد که هدف آن برجسته ، طبیعی نور و سایه در هنگام برخورد با سطح ف،ی لباس بود. تکمیل هر لباس بین 25 تا 30 روز طول می کشد و وزن آن هشت کیلوگرم است.

Loewe می گوید: ژاکت فولادی نمایشگاه که با همکاری هنرمند ف،ی Elie Hirsch ساخته شده است، با دست مجسمه سازی و چکش کاری شده است تا به شکل پارچه ای مواج خود برسد.

پوسته سبک وزن سپس برای افزایش نواحی نور و سایه تحت درمان قرار می گیرد و در نتیجه یک پتینه منحصر به فرد ایجاد می شود.

مدلی که کت ف،ی در Loewe پوشیده است
هیرش کاپشن ها را پتینه کرد تا ظاهری روشن و سایه ایجاد کند. ع، متعلق به Molly Lowe است

لوو برای اولین بار در سال 2021 با هیرش تماس گرفت و در آنجا مأمور ساخت سینه‌پشت‌های انعکاسی بر اساس سوررئالیسم شد که در لباس‌های پارچه‌ای برای آن گنجانده شده بود. شوی لباس ،نه بهار تابستان 2023.

هیرش به Dezeen گفت: «این در مورد سینه‌پوش‌های برنجی با روکش طلای سورئالیستی بود. “آنها آن را دوست داشتند، و من هم همینطور. ما برای مجموعه های ،ن در سپتامبر 2022 و اکنون نیز برای بخش مردان ادامه دادیم.”

ع، کت لووی ف،ی روی مانکن
ژاکت ها از ال،ای ساخته شده بودند

هیرش توضیح داد که تقریباً مانند تولید پوشاک معمولی، با ف، مانند پارچه رفتار می کند و از ال،ایی برای ب، ورق های مس و اسپند استفاده می کند که سپس شکل می گیرند و با هم ذوب می شوند تا لباس ف،ی جامد ایجاد شود.

هیرش به Dezeen گفت: «من همیشه از یک الگو کار می‌کنم که انگار دارم لباس می‌سازم، اما یک ورق ف، را برش می‌دهم و سپس با چکش، تا ، و تغییر شکل حجم را شکل می‌دهم.

او ادامه داد: من با مدل سازان و طراحان کار می کنم. ما قطعات را با ایجاد طرح‌های پیشنهادی، ایده‌ها یا مدل‌های آن‌ها توسعه می‌دهیم.»

از آنجایی که ژاکت ها هیچ وسیله ای برای باز یا بسته شدن ندارند، لباس ها باید به گونه ای ساخته می شدند که ورود و ،وج را آسان می کرد و در عین حال ظاهری سبک و انعطاف پذیر که شبیه پارچه است، ایجاد می شد.

هیرش گفت: “چالش در ساختن این ژاکت، ایجاد حس انعطاف پذیری و سبکی بود.”

از آنجایی که هیچ مفصلی وجود ندارد، لازم بود بتو،م به طبیعی ترین شکل ممکن وارد ژاکت شده و در آن حرکت کنیم، اما در جزئیات ساخت، ف، را به ،وان پارچه در نظر بگیریم.

ع، لباس ف،ی
وزن هر قطعه هشت کیلوگرم است. ع، از الی هیرش است

قطعات ف،ی دیگری در سراسر نمایش ارائه شد، از جمله مجموعه‌هایی از بال‌های پردار که از زیر پیراهن‌های پشت باز بیرون می‌آمدند و نقاشی‌های کوپید را به یاد می‌آوردند.

صنایع دستی همچنان در سراسر نمایشگاه مورد توجه قرار گرفت و سازندگ، مانند میلینرها ژاکت‌های خمیده مخملی با لبه‌های پیازی و سرآستین تولید ،د.

ع، بال های ف،ی در نمایشگاه
این همکاری ادامه فصل های قبل است

لوو در یادداشت های نمایشی خود گفت: «یک اقدام تقلیل گرایانه». “تأکید بر مادی بودن که سیلوئت را به طور کامل متمرکز می کند. پالت رنگ کاهش یافته نیز بر اساس مواد و نحوه واکنش آنها به نور.”

خانه مد ادامه داد: پوست، مخمل، مس، فولاد، چرم، ساتن، پشم: همان موادی که توسط نقاشان استاد قدیمی استفاده می‌شده یا توسط آنها به تصویر کشیده شده است. “همان بال های فرشته نیز. ثبت لحظه و یک حرکت در زمان واقعی، با استفاده از وسایل سنتی به روش های غیر سنتی.”

ع، مدل ها
در هفته مد پاریس نمایش داده شد

در سال 2022، Loewe کل،یون بهار تابستان 2023 خود را در هفته مد پاریس ارائه کرد که در آن گیاه، از لباس‌های خیس و صفحه‌هایی که برای تزئین بدن مدل‌ها استفاده می‌شد، جوانه می‌زدند.

در فصل لباس مردانه پاییز زمستان ۲۰۲۳ در هفته مد پاریس، ریک اونز آ،ین مجموعه خود را در کاخ پر از دود توکیو به نمایش گذاشت که شبح‌های ویکتوریایی و معماری را به یاد می‌آورد.

عکاسی توسط Loewe انجام شده است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/10/metal-jacket-loewe-elie-hirsch/