دسته‌ها
اخبار

LaRue Architects خانه وسیع آستین بالای تپه را بازسازی می کند


استودیوی محلی LaRue Architects و طراح داخلی Kelle Contine، خانه‌ای را در محله رولینگ‌وود در آستین بازسازی کرده‌اند و یک اتاق خواب به آن اضافه کرده‌اند که بر روی تراس پشتی قرار دارد.

معماران LaRue در ابتدا این خانه به نام رولینگ‌وود مدرن پس از مکان و سبک، در نوامبر 2015 تکمیل شد.

خانه توسط معماران LaRue و Kelle Contine
رولینگ‌وود مدرن دارای یک اتاق خواب است که بر روی تراس پشتی قرار دارد

پس از اینکه صاحبان اصلی خانه را فروختند، مشتریان جدید برای بازسازی به LaRue Architects بازگشتند. طراحی داخلی Kelle Contine (KCID) برای به روز رس، فضای داخلی.

این خانه 6700 فوت مربعی (620 مترمربعی) در زمینی به مساحت 0.65 هکتار (2600 متر مربع) در بالای تپه قرار دارد که منظره ای از افق رو به رشد مرکز شهر آستین را ارائه می دهد.

خانه ای به سبک مزرعه با سقف شیرو، توسط LaRue Architects
خانه با “احساس یک خانه مزرعه ساده” مطلع شد

این تیم با اشاره به “جعبه‌های” کنسولی که از محیط بیرون می‌آیند، به Dezeen گفت: “الهام‌بخش این خانه یک احساس ساده خانه‌داری با فرم‌های شیرو، بود که با سقف پایینی که در اطراف حیاط پیچیده شده بود تا حجم‌های مزرعه جدا شده را به هم متصل کند.” از ساختمان

نمای بیرونی با سنگ آهک لودرز خا،تری زغالی بومی پیچیده شده است که با گچبری صاف و پانل های ف،ی افقی در تضاد است تا “دستورالعملی را ایجاد کند که ساختمان را در چشم انداز اطراف ریشه می دهد و در عین حال یک لبه مدرن بی انتها را معرفی می کند”.

نئون
تابلوهای نئونی حیاط ورودی سایه دار را مشخص می کند

خانه به شکل H سازماندهی شده است. این فرم یک حیاط ورودی سایه دار ایجاد می کند – که دارای یک تابلوی نئونی ف،ی سفارشی “AMOR” است که الهام گرفته شده از رابرت ایندیانامجسمه “عشق” – در یک طرف خانه و یک منطقه حفاظت شده است، در طرف دیگر.

هسته نشیمن به موازات است، با سوئیت اولیه مجاور که بالای سطح شیبدار قرار دارد، اجرا می شود.

هسته زنده به موازات است، قرار دارد

سوئیت اولیه “نزدیک ترین ،مت اقامتگاه به شهر است که به اتاق خواب اجازه می دهد اساساً در میان درختان شناور شود” در حالی که به افق نگاه می کند.

سوئیت مهمان در زیر قرار دارد و به چمن باز می شود، در حالی که اتاق خواب های اضافی در سطح بالایی قرار دارند و از سقف شیرو، شیب دار استفاده می کنند.

صندلی های تابیده توسط توماس هیترویک در باغ خانه توسط معماران LaRue
یک تراس سرگرم‌کننده دارای صندلی‌های چرخان توماس هیترویک است

در طرف دیگر است،، اتاق بازی به یک تراس سرگرم کننده سرپوشیده باز می شود که صندلی های چرخیده توماس هیترویک را در خود جای داده است.

معماران LaRue می‌گویند: «تیم ما به دنبال دستیابی به محیطی بود که حسی کاملاً متفاوت نسبت به خانه قبلی برای صاحبان خانه جدید ارائه می‌کرد.

یکی از مهم ترین تغییرات، بازسازی آشپزخانه بود که توسط مدیر استودیو KCID، ارین جاج، رهبری شد. آشپزخانه به روز شده دارای کابینت های دریایی و گردویی جدید و میزهای کوارتزیتی درامانت نرو و همچنین چراغ های آویز ظریف است.

اتاق خواب اصلی نیز با هاله ای قابل تنظیم، تخته سر توکار و روکش های غنی تغییر شکل داده است.

بازسازی آشپزخانه آبی
یکی از مهم ترین تغییرات، بازسازی آشپزخانه بود

قاضی گفت: «تمرکز زیادی روی طبیعت و رنگ‌های زمینی در پالت رنگ وجود داشت، در حالی که بافت‌های مات و ف،ات را برای زیبایی‌شناسی التقاطی و جمع‌آوری ،یب می‌،د.

طراحی در اطراف آثار هنری شومینه – “Abstracto en Otono” Marilo Carral که صاحبان آن را در San Miguel de Allende ،یداری ،د – که توسط دو صندلی گردان چرخان Cova در طرفین آن قرار دارد.

قطعه نئون بودا در اتاق خواب اصلی
اتاق خواب اصلی نیز دگرگون شد

این فضاها همچنین شامل سورپرایزهای کوچکی مانند یک توپ دیسکو، دستگاه ضبط سفارشی، و قطعه لاکی “Peaceful Buddha Neon” از Risk است.

تیم تحقیقاتی می‌گوید: «لمس‌های کوچک در هر اتاق از طریق پوشش‌های دیواری، وسایل نورپردازی و جزئیات منحصربه‌فرد واقعاً به زنده‌، هر فضا کمک می‌کند.

اخیراً، LaRue یک خانه دریاچه‌ای با روکش مس در تگزاس هیل کشور را با نمای طراحی شده برای پتینه کاری در طول زمان و همچنین یک کابین بازسازی‌شده در یک دریاچه مجاور تکمیل کرد.

عکاسی توسط چیس دنیل.


اعتبار پروژه:

معمار: معماران LaRue
سازنده: گرگ رینولدز، خانه های سفارشی رینولدز. به روز رس، های داخلی در سال 2021 توسط S،berg Homes
معمار منظر: گروه طراحی لندوست
طراحی داخلی: KCID


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/18/larue-architects-kelle-contine-austin-،use/