دسته‌ها
اخبار

In Situ Studio خانه اواسط قرن کودکی جیمز تیلور را بازسازی می کند


استودیو In Situ خانه مدرن کودکی اواسط قرن جیمز تیلور موسیقیدان در چپل هیل، کارولینای شمالی را به یک مجتمع چند ساختم، برای دو مجموعه دار هنری بازسازی و گسترش داده است.

شرکت معماری مستقر در رالی در استودیو سایت خانه ای به مساحت 4200 فوت مربع (390 متر مربع) – معروف به مورگان کریک – را برای مجموعه داران آثار هنری مستقر در نیویورک تغییر داد. اریک دیفن باخ و جیمز کیت براون، که ملک را در مزایده ،یداری کرد.

خانه در چپل هیل
استودیو In Situ مورگان کریک را در چپل هیل طراحی کرد

مالکان جدید می خواستند دیدگاه معمار اصلی را دوباره کشف کنند جورج ماتسوموتو، خانه موجود را بازسازی کنید، مهمانخانه را بازسازی کنید و یک است، و است، خانه جدید اضافه کنید.

وی گفت: “این ملک 24 هکتاری برای بیش از یک دهه مورد بی توجهی قرار گرفته بود، بنابراین کار ما شامل تازه سازی، باز ، فضاهای زیر نور به چشم انداز، حل منابع آسیب آب و شکل دادن به چشم انداز برای یکپارچه سازی مجموعه داخلی بود.” مت گریفین، بنیانگذار استودیو Situ.

خانه مورگان کریک توسط In Situ Studio
سطح زیرزمین دارای دو اتاق خواب و یک لانه است که به عرشه است، باز می شود

خانه اصلی در سال 1952 با پنجره‌های جدید، پنجره‌های داخلی و خارجی، سیستم‌های ساختم،، زیراندازهای گچبری، گلدان ایوان و یک عرشه اضافی و یک راه پله در انتهای شرقی بازسازی شد.

سطح زیرزمین دارای دو اتاق خواب و یک لانه است که به عرشه است، باز می شود.

بازسازی خانه کارولینای شمالی
این خانه در سال 1952 ساخته شده است

در بالا، برنامه سطح اصلی از طرح اصلی پیروی می کند. با این حال، اتاق نشیمن با یک صفحه چوبی ت،یم شد تا یک اتاق نشیمن ایجاد شود که به ،وان حائل برای سوئیت اولیه عمل می کند.

شومینه اتاق نشیمن – که دارای لنگه سنگی اصلی و اجاق گاز است – در یک روکش سنگ پیچیده شده بود تا اضافات بتنی به بیرون را منع، کند. کف‌های کاج اولیه بازسازی شدند و پانل‌های جدید اضافه شدند.

فضای غذاخوری در خانه چپل هیل توسط In Situ Studio
زیرزمین و سطوح اصلی توسط اتاق غذاخوری افست و آشپزخانه به هم متصل می شوند

گریفین به Dezeen گفت: «مواد به‌گونه‌ای انتخاب شدند که زیبا، از نظر زمینه حساس، بی‌صدا و بادوام باشند. “چوب و سنگ مورد استفاده هر دو محلی در منطقه بودند، و کیفیت لمسی انتخاب مواد بیرونی در کیفیت مواد داخلی منع، شده است.”

زیرزمین و سطوح اصلی توسط اتاق غذاخوری و آشپزخانه افست به هم متصل می شوند که با نورگیر بزرگ به طور کامل بازسازی شده است. پلکان اتصال دارای یک نرده ف،ی خمیده است که تا طبقه بالا ادامه دارد.

مهمانخانه اولیه ت،یب شد و یک خانه جدید دو خوابه بر روی پایه آن با استفاده از “فرم سقفی که با خانه اصلی همدل است” با برآمدگی های عمیق ساخته شد.

گریفین گفت: “ساختار جدید است، و است، متفاوت از خانه و مهمانخانه است، اما از مواد مکمل ساخته شده است و از نظر فرم و مقیاس به اندازه کافی آرام است که بر سازه های اصلی تسلط ندارد.”

خانه مستطیلی توسط In Situ Studio
مورگان کریک برای موسیقیدان جیمز تیلور ساخته شد

او ادامه داد: “این طرح با باز ، سازه ها به روی نماهای قابل توجه، ایجاد فضاهای جدید بین سازه ها و قرار دادن سازه های جدید به روشی حساس به توپوگرافی به دنبال ارتباط با چشم انداز پیمونت کارولینای شمالی است.”

In Situ Studio چهارمین تیمی است که روی اقامتگاه مورگان کریک کار می کند. پس از طرح های اصلی جورج ماتسوموتو، معمار محلی جیمز لاتیمر خانه را تکمیل کرد و معمار مدرنیست آرتور کاگزول آشپزخانه را بازسازی کرد.

این تیم تجربه نوسازی خانه‌های مدرن اواسط قرن در کارولینای شمالی را دارد و در سال 2017 خانه‌ای به سبک مزرعه آجری 1959 را در رالی بازسازی کرد.

عکاسی توسط کریستوفر پالما.


اعتبار پروژه:

مشتری: اریک دیفن باخ و جی کی براون
پیمانکار: BuildSense
معمار منظر: معمار منظر گرگ بلیم
مهندس سازه: مهندسان کیدوس دنی،
کابینت: Xylem، Inc.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/06/in-situ-studio-james-taylors-mid-century-child،od-،me/