دسته‌ها
اخبار

Fettle هتل گرجستان در سانتا مونیکا را به اوج دهه 1930 باز می گرداند


استودیوی طراحی Fettle یک هتل آرت دکو را در سانتا مونیکا، کالیفرنیا بازسازی کرده است و نمای فیروزه ای متمایز آن را تازه کرده و از سبک اصلی برای اطلاع رس، فضای داخلی استفاده می کند.

روبه روی خیابان اقیانوس و آب فراتر از آن، گرجی این هتل در ابتدا در سال 1933 برای خدمات رس، به گردشگر، که از شهر ساحلی غرب لس آنجلس بازدید می ،د ساخته شد.

نمای بیرونی ساختمان هشت طبقه آرت دکو با نمای فیروزه ای
بازسازی هتل گرجستان شامل تازه سازی نمای فیروزه ای آن بود

این ساختمان هشت طبقه اخیرا توسط BLVD Hospitality، که مستقر در لندن و لس آنجلس را مأمور کرد فتل با بازگرداندن آن به زندگی و در عین حال پذیرفتن میراث آن.

تام پارکر، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق استودیو، گفت: خلاصه داستان The Georgian بسیار ساده بود: بازگرداندن ساختمان به شکوه سابق و شایسته اش.

تراس ناهار خوری سایه دار که با شاخ و برگ احاطه شده است
تراس ناهار خوری رو به خیابان اوشن با شاخ و برگ احاطه شده است

او افزود: «نه ،وماً با بازگشت به گذشته، بلکه بیشتر با درک اینکه چگونه یک ساختمان آرت دکو درست در خط ساحلی در سانتا مونیکا در منظره مهمان نوازی مدرن به نظر می رسد و احساس می کند.

زیر سایه بان های راه راه دریایی در دو طرف ورودی، تراس ناهار خوری سایه دار با شاخ و برگ هایی احاطه شده است که توسط مهد کودک LA طراحی و ،یداری شده است. رولینگ سبز.

منطقه نوار متقارن با شمارنده نعل ،ی
طراحی نوار Sunset به منظور اغراق آمیز بودن تقارن جزئیات معماری بود

ضیافت‌های پشت‌دار، لحن را برای موتیفی که در تمام فضای داخلی تکرار می‌شود، از جمله بالای جعبه کلید قرمز در لابی و سر تخت‌های سفارشی دراماتیک در اتاق‌های مهمان ایجاد می‌کند.

در لابی، سقف‌های بلند با لوسترهایی به سبک دکو و نقش برجسته‌های اصلی برجسته شده‌اند و کف به شکل هندسی طرح‌ریزی شده است تا به طرح‌های دهه 1930 اشاره کند.

فضای ناهارخوری با مبلمان نامتن، و پرده های بلند ا،ایی
اتاق ناهارخوری دارای مبلمان سالن سفارشی نامتن، است

در یک طرف نوار Sunset قرار دارد، جایی که یک شمارنده نعل ،ی از کوارتزیت زمرد ایتالیایی به صورت استراتژیک برای برجسته ، تقارن قوس‌های بالای سر قرار گرفته است.

اتاق ناهار خوری در طرف دیگر لابی واقع شده است و دارای مبلمان ناهماهنگ سفارشی در میان تاسیسات هفتگی هنرمند فرانسوی گل است. جان پاسکال.

جعبه کلید قرمز پشت یک میز پذیرش چوبی
در سرتاسر هتل، از جمله بالای جعبه کلید قرمز رنگ پشت میز پذیرش، جزئیات قیچی دیده می شود

گا،ی 33 – یک گا،ی هنری که میزبان رویدادهای خصوصی است – در پشت ،مت پذیرش، از یک راه پله مارپیچ و از طریق یک در قرار گرفته است.

گفت: “این فضای نمایشی برای تجلیل از بهترین فرهنگ، هنر و منحصر به فردترین گردهمایی ها و همچنین نمایش آثار هنرمندان محلی، بین المللی مشهور و پیشرو از طریق برنامه ای در حال تحول در طول سال طراحی شده است.” تیم گرجستان

اتاق غذاخوری خصوصی با رنگ تیره
اتاق نویسنده یک منطقه ناهار خوری خصوصی برای گردهمایی های صمیمی ارائه می دهد

در بغلی، کتابخانه‌ای با دیوارهای قرمز پر شده است که حاوی کتاب‌هایی است که توسط لی کاپلان از آرکانا در شهر کالور سیتی: کتاب‌های مربوط به هنر تهیه شده است، در حالی که «اتاق نویسنده» در مجاورت یک فضای ناهار خوری خصوصی برای حدا،ر ۲۰ مهمان ارائه می‌دهد.

گرجستان دارای 56 اتاق ک،یک و 28 سوئیت یک خوابه است که همگی دارای فضای داخلی متاثر از هنر دکو هستند.

جعبه‌های آویز پنجره آبی کم‌رنگ، چراغ‌های کریستالی کره‌ای شکل و دستگاه‌های ضبط به سبک قدیمی همگی گنجانده شده‌اند.

درهای اتاق خواب، قرنیزها، قاب پنجره ها و کاشی های حمام همگی با رنگ روشن نمای ساختمان مطابقت دارند.

اتاق مهمان با مبلمان متاثر از هنر دکو و منظره اقیانوس
تمام اتاق های مهمان گرجستان دارای دکوراسیون داخلی متاثر از هنر دکو هستند

در نمای بیرونی بالای ورودی، Fettle همچنین یک تابلوی نئونی قاب برنجی جدید بر اساس اصل دهه 1930 هتل اضافه کرد و یک بازسازی جشن را به هم پیوند زد.

پارکر گفت: “نتیجه نهایی جشنی درخشان از تاریخ غنی ساختمان با ،اصر طراحی حساس و در عین حال قابل توجه ارائه می دهد.”

مبل هلویی رنگ بین پرده های بلند
بالکن های پنجره و لوسترهای کره ای شکل از جمله ویژگی های طراحی اتاق مهمان هستند

با لذت بردن از بهترین فرهنگ ساحلی کالیفرنیا و آب و هوای گرم، سانتا مونیکا یک مقصد محبوب برای بازدیدکنندگ، است که از لس آنجلس سفر می کنند، و همچنین در نوع خود.

دیگر گزینه‌های اقامتی در شهر عبارتند از سانتا مونیکا پرپر، طراحی شده توسط کلی ورس، با فضایی آرام و مبلم، متنوع، در حالی که توسعه با کاربری ،یبی توسط فرانک گری که در حال حاضر در حال انجام است شامل یک هتل نیز می‌شود.

نمای شب از نمای جلوی هتل
یک تابلوی نئونی جدید با قاب برنجی بر اساس اصل دهه 1930 هتل نیز اضافه شد

مجموعه پروژه‌های مهمان‌نوازی Fettle هر دو طرف اقیانوس اطلس را در بر می‌گیرد، با کلوپ اعضای وارویک 1 در لندن و هتل شوان لاک در مونیخ در میان نمونه‌هایی که اخیراً تکمیل شده‌اند.

این استودیو همچنین مناطق عمومی را برای چندین شعبه هتل های زنجیره ای The Hoxton، از جمله مکان های رم و پورتلند، اورگان تکمیل کرده است.

عکاسی توسط داگ، فریدمن.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/15/fettle-the-georgian-art-deco-،tel-santa-monica/