دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای یک مربی “شگفت انگیز” است


دویدن را دوباره بچرخ،د

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک مربی بازگرد، است که گیاهان و دانه ها را پراکنده می کند. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

کیکی گراماتوپولوس، فارغ‌التحصیل سنترال سنت مارتینز، زیره‌ای برای دویدن طراحی کرده است که به انتشار گیاهان و دانه‌ها کمک می‌کند. Grammatopoulous با پوشاندن زیره زیره مربی در قلاب‌های کوچکی که روی خاک و مواد گیاهی می‌،بد، به تقلید از epizooc،ry پرداخت.

نظر دهندگان مجذوب مربی شدند. یکی فکر می‌کرد که این طرح «ایده‌ای شگفت‌انگیز برای انسان‌ها برای کمک به طبیعت» است. در حالی که دیگری تاکید کرد که این پروژه می تواند “به جنبه های دیگر طبیعت و حیات وحش آسیب برساند”.

ایلان ماسک در مقابل پس زمینه آبی
ایلان ماسک استارتاپ xAI را برای درک واقعیت راه اندازی کرد

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را ایجاد کرد شامل راه‌اندازی یک استارت‌آپ هوش مصنوعی توسط ایلان ماسک، یک موزه هنری در نیویورک توسط آلبرتو کامپو بائزا و میگل کویسموندو و یک خانه تعطیلات در پناهگاه جنگ جه، دوم توسط کورستورفین و رایت بود.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/20/dezeen-debate-features-an-amazing-rewilding-trainer-that-disperses-plants/