دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای یک قلعه “با شکوه” در پرتغال است


نمای بیرونی خانه فورته توسط استودیو پما در سانتو تیرسو

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای خانه ای در پرتغال است که توسط معماری Pema Studio طراحی شده است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

این استودیو یک سازه نادیده گرفته شده را به یک خانه بلوکی و سفید رنگ در سانتو تیرسو، پرتغال تبدیل کرد که آن را به ،وان “قلعه ای متراکم و بسته” توصیف کرد. خانه از یک نمای نگهدارنده عقب افتاده است و در داخل دیوارهای اطراف سنگی موجود در سایت قرار دارد.

برخی از نظر دهندگان شیفته این پروژه شدند و یکی آن را به ،وان “مک، ساده برای داشتن یک زندگی عالی” توصیف کرد. با این حال دیگران خانه را “سرد و استریل” توصیف ،د.

ساختمان اتحادیه کوپر
اتحادیه کوپر می گوید، به تعویق انداختن نمایشگاه دوران شوروی به دلیل “سانسور” نیست

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به تعویق نمایشگاه باهاوس شوروی در اتحادیه کوپر نیویورک، رای دادگاه عالی در مورد نبرد حریم خصوصی بین ،نان تیت مدرن و نئو بن،‌ساید و مجموعه‌ای با کاربری مختلط که توسط استودیو اورلو با بتن قرمز پوشیده شده است، اشاره کرد. در اکوادور

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/09/fortress-،me-portugal-dezeen-debate/