دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای کتابخانه “نماد فوری” توسط استودیو Heatherwick است


کتابخانه استودیو هیترویک مریلند

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما طرح‌های استودیو هیترویک را برای اولین کتابخانه عمومی خود، ساختم، پوشیده از گیاه در مریلند، ایالات متحده، نشان می‌دهد. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیو هیترویک این ساختمان را که برای جامعه دهه 1960 کلمبیا در نزدیکی بالتیمور برنامه ریزی شده است، تصور می کند که نه تنها به ،وان یک کتابخانه بلکه به ،وان یک مرکز اجتماعی و فضای رویدادها عمل می کند.

بالای کتابخانه مجموعه ای از سقف های به هم پیوسته و قابل پیاده روی که با چمن و درخت پوشانده می شود، توسط استودیو Heatherwick به ،وان “پله های کاشته شده” توصیف می شود.

نظر دهندگان با برخی نگران بودند که “هزینه های نگهداری و انرژی پروژه ای مانند این احتمالاً بسیار زیاد است”، در حالی که دیگران با اشتیاق بیشتر استودیو را به ،وان “در تجارت ساخت “آی، های” فوری توصیف ،د.

Autobarn توسط Bindloss Dawes
Bindloss Dawes انبار ماشین برای کل،یونر ک،یک پورشه ایجاد می کند

دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد، شامل انبار ماشین برای کل،یونر ک،یک پورشه است که توسط Bindloss Dawes طراحی شده است و یک مقاله نظری که معماری را حرفه‌ای توخالی است.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/06/dezeen-debate-icon-li،ry-heatherwick-studios/