دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای چشم انداز “به طرز وحشتناکی ایده آل” برای اسکله ونکوور است


کاتالوگ سطح دریا MVRDV

این آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما MVRDV در پاسخ به بالا آمدن سطح دریا، تصویری دوباره از ،ه ونکوور دارد. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

پس از هیئت بین ،تی تغییرات آب و هوایی، که گزارش داد سطح آب دریاها می تواند تا سال 2100 تا دو متر افزایش یابد، MVRDV طرح های پیشنهادی را برای ،ه ونکوور با معماری ارتجاعی و چرخش مجدد منتشر کرده است.

MVRDV گفت: “از آنجایی که افزایش سطح دریا تدریجی است، اگر از هم اکنون شروع کنیم، زمان برای توسعه و اجرای این تغییر وجود دارد.”

برخی از خوانندگان فکر می‌،د که مسائل مبرم‌تری وجود دارد که باید به آن پرداخته شود، به طوری که یکی می‌گوید: «ونکوور با مشکلات مسکن و اجتماعی بسیار بیشتر از بالا آمدن سطح دریا مشکل دارد». در حالی که دیگری امیدوار بود “تصویری واقعی تر از تغییرات آب و هوا و بالا آمدن سطح آب دریاها”.

نمای بیرونی ویلا BW توسط Mecanoo
Mecanoo خانه ای با کاشی در هلند ایجاد کرده است

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به خانه‌ای طراحی شده توسط مکانو که با کاشی‌های مروا، پوشانده شده است، مطالعه‌ای از MIT که هزینه کربن هنگفتی برای خودروهای خودران نشان داد و رضو،‌موتورز راه‌اندازی «تهاجمی‌ترین SUV جهان» را نشان داد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/02/debate-newsletter-mvrdv-2100-vision-vancouver-waterfront/