دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای پل بتنی “زیبا و محکم” در سوئیس است


پل جدید آره

این آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک پل بتنی مجسمه ای بر روی رودخانه Aare در Aarau، سوئیس است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی معماری Christ & Gantenbein پل بتنی مجسمه‌ای را بر فراز رودخانه Aare در Aarau ساخته است که دارای پنج طاق با عرض‌های مختلف است.

طراحی این سازه 119 متری از ساختمان های سنگی شهر و خانه های قرون وسطایی الهام گرفته شده است.

نظر دهندگان مملو از ستایش بودند، یکی این سازه را “زیبا، محکم و جاودانه” توصیف کرد و دیگری “لبه های ترد خوشمزه” پل را ستایش کرد.

طاق دار سرامیکی پرینت سه بعدی
طاق‌نماهای نیو دلفت آبی که در 3000 کاشی سرامیکی منحصربفرد با چاپ سه بعدی پیچیده شده‌اند.

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را ایجاد کرد، شامل یک جفت طاق‌نما در هلند بود که با طراحی الگوریتمی و چاپ سه‌بعدی، یک خانه خانوادگی با رنگ مسی در اسپ،ا توسط Balzar Arquitectos و MSG Sphere با طراحی پرجمعیت در ، وگاس ایجاد شد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/06/dezeen-debate-features-elegant-and-timeless-concrete-bridge-in-switzerland/