دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای ویلایی آینه‌پوش است که خواننده آن را «آهن‌ربای برای ضربه‌های پرنده» می‌نامد.


خانه دو طبقه در جنگل با سطح بالایی آینه پوش

این آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک ویلای جنگلی آینه پوش در آنتورپ است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیو Okami Architecten ویلا را در آنتورپ بلژیک طراحی کرده است که دارای نمای آینه ای است که می گوید “به دلیل انعکاس جنگل ناپدید می شود”.

این خانه که Beli House نام دارد، جایگزین یک ویلای دهه 1960 می شود و از سبک ساختار اصلی استفاده می کند.

آینه های بیرونی از آلومینیوم انعکاسی ساخته شده اند که به گفته استودیو، در بیشتر روز با متراکم پوشانده شده است تا به پرندگان کمک کند از پانل ها دوری کنند.

نظر دهندگان در خانه فروخته نشدند. یکی آن را “آهنربایی برای حملات پرنده” و دیگری “غیر مسئولانه” توصیف کرد.

،ستان سعودی از آسمان ،اش بزرگ مکعبی شکل در مرکز شهر ریاض رونمایی کرد.

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را روشن کرد، می‌توان به پیشنهاد ،ستان سعودی برای ساخت آسمان‌،اش مکعبی شکل در ریاض، رونمایی شرکت بورینگ ایلان ماسک برای ساخت مسکن برای کارکنان خود و یک آپارتمان مجازی توسط کریستوفر جانسون اشاره کرد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/23/mirror-clad-villa-belgium-dezeen-debate/