دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای مرکز Gilder “به زیبایی ساخته شده” توسط Studio Gang است


The Gilder Center توسط Studio Gang

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای غار مانند Gilder Center در منهتن است که توسط Studio Gang طراحی شده است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی گانگ یک بخش اضافه به موزه تاریخ طبیعی آمریکا در منهتن طراحی کرده است.

این ساختمان که مرکز علم، نوآوری و آموزش ریچارد گیلدر نام دارد، دارای نمای سنگی ساخته شده از گر،ت صورتی میلفورد و فضای داخلی غاردار است.

خوانندگان عاشق این پروژه بودند. یکی فکر می کرد این ساختمان “فوق العاده و زیبا ساخته شده است”، در حالی که دیگری آن را “نوعی جالب از معماری ارگ،ک جدید” توصیف کرد.

یاسمین لاری برنده مدال طلای RIBA 2023
یاسمین لاری برنده مدال طلای سلطنتی RIBA 2023 شد

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد شامل برنده شدن مدال طلای سلطنتی RIBA در سال 2023 توسط یاسمین لاری، راه‌اندازی مجموعه مبلمان طراحی شده توسط فیلیپ استارک توسط السی و خانه‌ای در کنار ساحل در کورنوال توسط شرکت معماری است.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/04/dezeen-debate-features-beautifully-crafted-gilder-center-by-studio-gang/