دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای دفتر تقریباً تکمیل شده “بی رحمانه” BIG است


مقر بزرگ در کپنهاگ

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای تصاویری از مقر تقریباً تکمیل شده BIG در کپنهاگ است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی معماری BIG به تازگی تصاویری از دفتر مرکزی خود که در حال ساخت در کپنهاگ است منتشر کرده است.

بلوک اداری با نام BIG HQ توسط ساختمان‌های صنعتی مجاور اطلاع‌رس، شد و قرار است اوا، امسال تکمیل شود.

خوانندگان از هم جدا شدند. یکی فکر می کرد “بی رحمانه تا حد زیادی، درون و بیرون” است. در حالی که دیگری “دینامیک فضایی خوب” ساختمان را ستود.

نقشه های معماری
“ما باید این ایده را از بین ببریم که تنها یک راه برای تبدیل شدن به یک معمار واجد شرایط وجود دارد.”

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را ایجاد کرد، شامل نظری از آیو آمبالی است که در آن او برای در دسترس بودن دوره‌های کارآموزی در معماری، کلاه بیسبال با کریستال‌های ساخته شده از عرق انسان توسط آلیس پاتس طراح و یک خانه مزرعه‌داری بازسازی‌شده در دهه 1980 بحث می‌کند. در نیویورک توسط استودیوی معماری بالمن خاپالووا.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/13/big-brutalist-hq-dezeen-debate/