دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای خانه های چوبی انبوه “خوب نشسته” در ادینبورگ است


نمای هوایی آپارتمان های میدان سیمون توسط فریزر/لیوینگستون

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای یک ساختمان مس، به سبک خانه‌ای با چوب انبوه توسط استودیوی اسکاتلندی Fraser/Livingstone. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

این ساختمان که توسط این استودیو به ،وان افزودنی معاصر به مکان تاریخی طراحی شده است، اولین ساختمان مس، اسکاتلند به رهبری توسعه دهندگان و انبوه چوب در ادینبورگ است.

این میدان که سایمون نام دارد، از شش آپارتمان تشکیل شده است و جایگزین حیاط سازنده قدیمی در سایتی می شود که نزدیک به خانه های سنگی قرن نوزدهمی در ج، ادینبورگ قرار دارد.

خوانندگان واکنش متفاوتی داشتند. یکی آن را به ،وان “خارج از شخصیت با زمینه خود” توصیف کرد، در حالی که دیگری فکر کرد “خوب می نشیند” و سومی موافق گفت که “به محیط اطراف خود حساس است”.

نمای بیرونی مهد کودک Větrník در جمهوری چک توسط Architektura
Architektura مهد کودک رنگارنگ Větrník را در جمهوری چک ایجاد کرده است

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد، می‌توان به مهد کودک “PoMo” در جمهوری چک که توسط Architektura طراحی شده است، انتقاد “بیهوده” نیک فلچر، عضو پارلمان بریت،ا از شهرهای 15 دقیقه‌ای و هشدار ربات چت “ترسناک” ChatGPT به معماران اشاره کرد. در مورد تهدید هوش مصنوعی

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/16/m،-timber-،using-scotland-dezeen-debate/