دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای استودیوی “بنایی” کاسا وابی در مکزیکوسیتی است


استودیو Casa Wabi در مکزیکو سیتی

را آ،ین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای استودیویی در مکزیکو سیتی است که توسط آلبرتو کالاچ برای بنیانگذار Casa Wabi Bosco Sodi ایجاد شده است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

این استودیو که در محل انبار صنعتی سابق واقع شده است، دارای یک ساختار اداری سه طبقه و یک برج چهار طبقه با فضاهای گا،ی است.

نظر دهندگان عاشق این پروژه بودند. یکی آن را “تاثیرگذار و به یاد ماندنی” توصیف کرد، در حالی که دیگری “کارنامه ستودنی ساختمان های خوب” کاسا وابی را تحسین کرد.

تئاتر بزرگ Yichang توسط Open Architecture
«معماری باز» تئاتر چینی را در «بدنه آب در حال تغییر» مدل می‌کند

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد، شامل طرح‌هایی برای تئاتر بزرگ Yichang در چین توسط Open Architecture، Kith و انتشار کفش ورزشی New Balance توسط بنیاد فرانک لوید رایت و نام‌گذاری فینالیست‌های مسابقه برای طراحی موزه ملی آینده نیروی دریایی ایالات متحده

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/20/casa-wabi-studio-mexico-city-dezeen-debate/