دسته‌ها
اخبار

Dezeen Awards 2023 با مشارکت بنتلی موتورز راه اندازی شدDezeen Awards 2023 باز است! ثبت نام های خود را از امروز شروع کنید تا در حال اجرا برای دریافت تمجید نهایی برای معماران و طراحان در سراسر جهان باشید.

اکنون در ششمین سال خود، جوایز Dezeen بهترین معماری، فضای داخلی و طراحی جهان را جشن می گیرد و به معیاری برای برتری طراحی بین المللی تبدیل شده است.

امسال، جوایز Dezeen با مشارکت راه اندازی می شود بنتلی موتورز به‌،وان بخشی از یک همکاری گسترده‌تر که شاهد همکاری این برند با Dezeen برای حمایت و الهام بخشیدن به نسل بعدی استعدادهای طراحی، و همچنین برتری طراحی و راه‌حل‌های پایدار خواهد بود.

کلید پایداری در بین دسته ها

دسته‌های ما برای سال 2023 بازنگری شده‌اند و اکنون 39 دسته پروژه در معماری، فضای داخلی، طراحی و پایداری وجود دارد.

این شامل نه جایزه جدید است که سه مورد از آنها در دسته‌های پایداری ما هستند و به نوسازی پایدار، محصولات ساختم، پایدار و نوآوری‌های مواد پاداش می‌دهند.

در همه دسته‌ها، ما اکنون در مورد چگونگی تأثیر پروژه‌ها بر مردم و سیاره‌ها اطلاعات بیشتری می‌خواهیم.

برندگان این 39 دسته پروژه، شانس این را دارند که یکی از چهار برنده کلی پروژه سال در معماری، فضای داخلی، طراحی و پایداری را ،ب کنند.

برای شروع ورود به جوایز Dezeen خود یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد شوید ›

جوایز طراحان جدید سال

جوایز شش طراح سال نیز برای سال 2023 جدید هستند. این جوایز نام‌های نوظهور و شناخته شده پیشرو در معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی را جشن خواهند گرفت.

با این حال، این جوایز فقط نامزدی هستند و داوران ما اسامی را فهرست خواهند کرد – امکان ورود به این جوایز وجود ندارد.

با مشارکت بنتلی، ما همچنین در حال معرفی جایزه فانوس دریایی بنتلی هستیم. این جایزه برای فرد یا سازم، است که سهمی متحول کننده در صنعت معماری و طراحی داشته و دارد و از طریق آن به دنبال ایجاد دنیایی بهتر است. این جایزه نیز فقط نامزدی خواهد بود.

در مورد دسته بندی ها اطلاعات ،ب کنید ›

“هرگز آینده طراحی و معماری هیجان انگیزتر نبوده است”

بنتلی به ،وان بخشی از یک شراکت سه ساله با Dezeen به ،وان اسپانسر اصلی معرفی شد.

ک، بارت، رئیس جوایز Dezeen گفت: «ما از همکاری با بنتلی در سراسر جوایز Dezeen و برند بزرگتر Dezeen هیجان زده هستیم. هر دو برند کاملاً با تعهد به نوآوری استوار هستند و به قدرت طراحی برای کمک به مق، با مسائل تعیین کننده عصر عصر ما اعتقاد دارند.

او افزود: «جوایز Dezeen ما را قادر می‌سازد تا به جامعه طراحی توجه کنیم و به ،، که در این زمینه پیشرو هستند و برای تغییر فشار می‌آورند پاداش دهیم.»

حمایت اصلی بنتلی از جوایز Dezeen بخشی از یک همکاری سه ساله است

استیون دی پلوی، رئیس بازاریابی جه، بنتلی، گفت: هیچ‌گاه آینده طراحی و معماری هیجان‌انگیز نبوده است و ما خوشحالیم که در خط مقدم کار با Dezeen برای حمایت از خلاقان جه، هستیم که برای ارائه تجربیات تحول‌آفرین از طریق طراحی و محیط ساخته شده تلاش می‌کنند. “

او افزود: «عشق ما به طراحی و نوآوری همچنان در اتومبیل‌هایمان و همچنین در بنتلی هوم و بنتلی رزیدنس ابراز می‌شود».

هیئت داوری پر ستاره

آثار ارسالی توسط یک پانل متنوع از متخصصان برجسته صنعت، متشکل از 90 معمار و طراح از سراسر جهان مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

داوران گذشته معماران آماندا لوت و نورمن فاستر، طراح توماس هیترویک و طراح صحنه Es Devlin بودند. از هفته آینده داوران 2023 خود را معرفی خواهیم کرد.

برای اولین ،ی که می شنوید، در خبرنامه ما مش، شوید.

طراح Micha Weidmann هویت گرافیکی جدید و جسورانه ای را برای Dezeen Awards 2023 ایجاد کرده است. در روزهای آینده مقاله ای را منتشر خواهیم کرد که بیشتر در مورد آن توضیح می دهد.

درباره جوایز Dezeen بیشتر بد،د ›

سوالات؟

در صورت داشتن هر گونه سوالی لطفا ایمیل بفرستید [email protected] و یک نفر از تیم به شما باز خواهد گشت.

با ورودی های خود موفق باشید!


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/15/dezeen-awards-2023-launches/