دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda شامل پاتریک شوماخر در مورد استفاده ZHA از هوش مصنوعی است


هوش مصنوعی معماران زاها حدید

این آ،ین نسخه در خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda، معماران زاها حدید از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی برای توسعه “بیشتر” پروژه ها استفاده می کنند. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید.

ارائه شده توسط پاتریک شوما،، مدیر معماران زاها حدید، استفاده این استودیو از مولدهای متن به تصویر هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد ایده‌های طراحی برای پروژه‌ها را نشان می‌دهد.

شوما، گفت: «همه پروژه‌ها از آن استفاده نمی‌کنند، اما بگذارید بیشتر بگوییم – من همه ،، را که روی مسابقات و ایده‌های اولیه کار می‌کنند تشویق می‌کنم تا ببینند چه چیزی به وجود می‌آید و فقط رپرتوار بزرگ‌تری داشته باشند.»

نمای بیرونی یک تراس آجری در بارسلون توسط Harquitectes
H Arquitectes تراس قرن نوزدهمی بارسلون را با ،د آجری تغییر می‌دهد

خبرنامه این هفته همچنین شامل تبدیل یک خانه قرن نوزدهمی به یک خانه خانوادگی توسط H Arquitectes، تکمیل مرکز گیلدر در منهتن توسط استودیو گنگ و برنده شدن مدال طلای سلطنتی RIBA در سال 2023 توسط یاسمین لاری بود.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا اینجا مش، شوید

شما همچنین می تو،د مش، شوید خبرنامه های دیگر ما؛ Dezeen Debate هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و داغ‌ترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را در خود دارد، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/02/dezeen-agenda-features-patrik-schumacher-on-zaha-hadid-architects-use-of-ai/