دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda شامل بازسازی ساختمان AT&T فیلیپ جانسون توسط Snøhetta است.


حیاط با سرسبزی و سایبان آبکاری شده

را آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda شامل بازسازی ساختمان AT&T فیلیپ جانسون توسط اسنوهتا است. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید!

اسنوهتا آسمان ،اش پست مدرن 550 مدیسون در نیویورک را که قبلاً به ،وان ساختمان AT&T شناخته می شد، بازسازی کرد. این استودیو یک باغ عمومی و همچنین بهبود سیستم های تهویه و ارتفاع را به آسمان ،اش گر،تی با ارتفاع 647 فوت اضافه کرد.

اسنوهتا با استودیوی معماری آمریکایی کار می کرد جلاد برای بازسازی لابی و استودیوی طراحی نیویورک گروه راکول طراحی داخلی را برای سطح امکانات انجام داد.

نمای بیرونی Chippendale
Snøhetta ساختمان AT&T در نیویورک را بازسازی کرد

طبق گفته Snøhetta، استودیو قصد داشت فضاهایی را در پایه برج باز کند تا بیشتر در معرض دید عموم قرار گیرد.

میشل دلک، شریک اسنوهتا، که مسئول معماری منظر بود، گفت: «طراحی ما برای باغ جدید، خیابان‌های اطراف ساختمان نمادین 550 مدیسون را به یک فضای عمومی قابل دسترس، با پوشش گیاهی فراوان و بسیار قابل مشاهده تبدیل می‌کند.

غرفه سرپانتین 2023 اثر لینا قوتمه
معمار لبن، لینا قطمه قرار است یک غرفه چوبی برای غرفه Serpentine سال آینده ایجاد کند.

از دیگر داستان‌های جدیدترین خبرنامه می‌توان به طراحی لینا قوتمه برای غرفه سرپانتین 2023، برنامه‌های هرتزوگ و دی مورون برای توسعه مجدد ایستگاه خیابان لیورپول و برنامه‌های فاستر + شریک برای «بزرگ‌ترین ساختمان چوبی لندن» اشاره کرد.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Debate که هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و حاوی مجموعه‌ای از نکات برجسته هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داست، است که در 24 ساعت قبل در Dezeen منتشر شده است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/11/29/snohetta-550-madison-skys،er-renovation-philip-johnson-dezeen-agenda/