دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda دارای طراحی مجدد Jony Ive از یک صفحه گردان 50 ساله است.


طراحی مجدد Linn Sondek LP12 توسط Jony Ive

را آ،ین نسخه در خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda، طراحی مجدد یک صفحه گردان 50 ساله توسط Jony Ive ارائه شده است. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید.

مدیر ارشد طراحی سابق اپل، Jony Ive، به من،ت پنجاهمین سالگرد تولید، صفحه گردان سوندک LP12 برند Linn را دوباره طراحی کرده است.

آیو و استودیوی جدیدش LoveForm مجموعه‌ای از ترفندهای “محترمانه و ملایم” را انجام دادند که شامل تغییر دکمه اصلی، لولاهای جدید و یک نشان جدید بود.

Bjarke Ingels در حال سخنر، در کنگره جه، معماران UIA 2023
بیارک اینگ، می‌گوید شهرت «شما را مجبور می‌کند که دائماً در مورد تأثیر و انگیزه خود فکر کنید».

خبرنامه این هفته همچنین شامل مصاحبه با Bjarke Ingels از BIG، یک ایستگاه تحقیقاتی خارج از شبکه در روستایی کانزاس و فهرست کوتاه RIBA از بهترین مسکن های مقرون به صرفه بریت،ا در سال 2023 بود.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

شما همچنین می تو،د مش، شوید خبرنامه های دیگر ما؛ Dezeen Debate هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و داغ‌ترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را در خود دارد، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/18/dezeen-agenda-features-jony-ives-redesign-of-a-50-year-old-turntable/