دسته‌ها
اخبار

Dezeen با Muji، Lladró و موارد دیگر برای NYCxDesign 2023 همکاری می کند.


Dezeen میزبان رویدادهایی با چندین برند بین‌المللی در طول NYCxDesign است، با گفت،ا و رویدادهای اجتماعی در سراسر شهر، از جمله گفتگو با تام دی،ون و لوکا نیچتو و مهم،‌هایی با برند ژاپنی Muji و گا،ی طراحی محلی TRNK.

Dezeen همچنین در حال تعدیل مذاکرات برای نمایشگاه نگاه کتاب است WantedDesign منهتن در ICFFو همچنین همکاری با برند مراقبت از بدن فلامینگو برای یک میزگرد در مورد رفاه ،ن در طراحی و مشارکت با جشنواره طراحی لندن در سمپوزیومی که آینده بسته بندی را بررسی می کند.

در زیر درباره مشارکت‌ها و برنامه‌نویسی Dezeen اطلاعات بیشتری ،ب کنید و حتماً از راهنمای اختصاصی Dezeen برای NYCxDesign 2023 در راهنمای رویدادهای Dezeen دیدن کنید.


فلامینگو تاک

Dezeen x Flamingo: رفاه ،ن و قدرت طراحی
پنجشنبه 18 اردیبهشت

Dezeen با آنها همکاری کرده است فلامینگو برای سخنر، در نمایشگاه HBF در منهتن در ساعت 11:00 صبح.

این گفتگو توسط جنیفر هان سردبیر طراحی Dezeen مدیریت می شود. رهبران طراحی از جمله Cher Russo، مدیر خلاق Flamingo، Alda Ly، بنیانگذار معماری Alda Lyو آیسه بیرسل، یکی از بنیانگذاران Birsel + Seck، در مورد چگونگی رویکرد آنها به طراحی محصولات، مارک ها و فضاهای خاص برای ،ن و اینکه چگونه تفاوت های ظریف تجربه ،نه شیوه های طراحی را در دنیای امروز شکل می دهد، بحث خواهد کرد.

برای ،ب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای شرکت در سخنر، اینجا را کلیک کنید ›

ما همچنین رویداد را در Dezeen پخش زنده خواهیم کرد.


گا،ی TRNK

Dezeen X TRNK: مهم، کوکتل
یکشنبه 21 اردیبهشت

به ،وان دو پلت فرم طراحی پیشرو در صنعت، TRNK و Dezeen با هم متحد شده اند تا یک شب سرگرم کننده و جذاب از کوکتل، گفتگو و الهام را برای شما به ارمغان بیاورند.

این مهم، که از ساعت 6:00 تا 8:00 بعد از ظهر در نمایشگاه TRNK’s Tribeca برگزار می شود، فرصتی برای ملاقات و معاشرت با علاقه مندان به طراحی، متخصصان صنعت و اعضای تیم های TRNK و Dezeen است.

برای شرکت، لطفا به پاسخگویی پاسخ دهید [email protected].


بحث طراحی خواستم

Dezeen x WantedDesign: Look Book Live
دوشنبه 21 اردیبهشت

Dezeen با خواست طراحی برای ارائه یک میزگرد در ساعت 4:00 بعد از ظهر در سالن نمایشگاه ICFF در مرکز جاویتس در هادسون یاردز.

این پنل که توسط بن دریث، سردبیر آمریکایی Dezeen اداره می‌شود، چهار خلاق از WantedDesign’s Look Book، ویترینی از طراحان بین‌المللی را برای گفتگو در مورد کار و روند آنها گرد هم می‌آورد. این گفتگو شامل طراح مبلمان مستقر در مکزی،یتی خواهد بود سباستین آنجلس، طراح نور کانادایی کریستین لوو طراحان آمریکایی تام ،نتال و کالب فریس. توسط شرکت پانل های آ،تیک پشتیب، می شود چمن.

شرکت در این سخنر، برای افرادی که بلیط ICFF دارند رایگان است.


گفتگوی Haute Living

Dezeen x Haute Living: مهم، و گفتگو با تام دی،ون و روبرتو پالومبا
دوشنبه 22 اردیبهشت

برای جشن گرفتن به ما بپیوندید Haute Living NYCسالگرد یک سالگی با طراح بریت،ایی تام دی،ون، که قطعاتی از مجموعه جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت، و معمار و طراح ایتالیایی روبرتو پالومبا Palomba Serafini Associates، که مجموعه فضای باز خود را برای شرکت مبلمان فضای باز ارائه خواهد کرد استعدادها.

بیایید و از موسیقی، دی جی، لقمه‌های کوچک و کوکتل‌ها، و گفتگو در مورد آینده طراحی با دی،ون و پالومبا که توسط یکی از مدیران اجرایی Dezeen، بندیکت هابسون مدیریت می‌شود، از ساعت 5:00 لذت ببرید.

برای ،ب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد اینجا کلیک کنید ›


رویداد NYCxDesign Dezeen Lladro

Dezeen x Lladró: Soft Blown توسط Nichetto Studio
سه شنبه 23 اردیبهشت

Dezeen شریک است دزد در شهر نیویورک برای جشن گرفتن Soft Blown، مجموعه ای از لامپ های چینی بازیگوش توسط ونیز و استکهلم استودیو Nichetto که از رنگ ها و شکل های بادی می گیرند.

موسس استودیوی Nichetto، Luca Nichetto، با بندیکت هابسون، مدیرعامل Dezeen در مورد این مجموعه صحبت خواهد کرد و کوکتل‌هایی در طول این رویداد سرو می‌شود، که در Lladró Boutique در خیابان 435W 14th از ساعت 5:30 بعد از ظهر برگزار می‌شود.

برای شرکت، لطفا به پاسخگویی پاسخ دهید [email protected].


بسته بندی

انجمن جه، طراحی: سری طراحی دایره ای سمپوزیوم آینده بسته بندی را ارائه می دهد
سه شنبه 23 اردیبهشت

Dezeen با جشنواره طراحی لندن همکاری کرده است انجمن جه، طراحی برای دعوت از رهبران صنعت به سمپوزیومی برای بررسی آینده بسته بندی، که در آن سخنران، از جمله پائولا آنتونلی، سیریل گوچ و آیسه بیرسل حضور دارند.

بخشی از سری طراحی دایره ای با مشارکت SAP، رویداد اصلی در هتل استاندارد High Line برگزار می شود، که قبل از آن یک جلسه تعاملی در مرکز تجربه SAP در صبح برگزار می شود.

برای ،ب اطلاعات بیشتر و ثبت علاقه به رویداد اینجا را کلیک کنید ›


موجی تاک

Dezeen x Muji: NYCxDesign Closing Party
پنجشنبه 25 اردیبهشت

به Dezeen و برند ژاپنی لوازم خانگی بپیوندید موجی برای جشن پای، جشنواره در محل یاردز هادسون موجی.

از ساعت 5:00 بعدازظهر، این رویداد پایان جشنواره را در نمایشگاه Muji نشان می دهد، که اولین نسخه ایالات متحده MUJI IS را نشان می دهد، اینستالیشن برای جشن گرفتن 40 سال از طراحی های این برند.

ارسال یک ایمیل به [email protected] برای درخواست حضور

ع، برتر توسط کریس ایشروود است.

هفته طراحی نیویورک 2o23

جشنواره طراحی نیویورک 2023 در سراسر شهر از 18 تا 25 می برگزار می شود. برای اطلاعات در مورد بسیاری از نمایشگاه‌ها، نصب‌ها و گفت،ایی که در طول هفته برگزار می‌شوند، راهنمای NYCxDesign 2023 ما را در راهنمای رویدادهای Dezeen ببینید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/17/dezeen-events-new-york-design-week-2023/