دسته‌ها
اخبار

Dezeen با Bentley، SketchUp و موارد دیگر برای هفته طراحی میلان همکاری می کند


Dezeen در طول هفته طراحی میلان امسال با بیش از 10 برند بین‌المللی همکاری می‌کند، پروژه‌هایی از جمله اولین سری گفت،ای جدید با بنتلی، راه‌اندازی یک سری پاد،ت جدید با SketchUp و ویدیوهایی برای مجموعه‌ای از برندها از جمله Grohe، Moooi و پرسیوزا

Dezeen همچنین میزبان رویدادها با آژانس بازاریابی ،ده فروشی است لیگانووا و استودیوی طراحی لندن Blond در طول هفته و در حال تولید ویدئوهایی از نصب و راه اندازی محصولات جدید برای آئودی است. IED، چشم و خلاصه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Dezeen در حال انجام است، ادامه دهید و فراموش نکنید که راهنمای دیجیتالی ما برای هفته طراحی میلان را در راهنمای رویدادهای Dezeen بررسی کنید.


نمایشگاه خانه بنتلی در میلان
اولین سری از گفت،ای جدید برای بررسی آینده لو، در آتلیه خانگی Bentley در میلان برگزار می شود.

Dezeen x Bentley Light،use Talk: تجدید نظر در مورد مواد لو،
جمعه 21 فروردین

Dezeen در حال همکاری با بنتلی برای اولین بار از سری گفت،ای فانوس دریایی که این سوال را مطرح می کند که آینده تجمل چیست.

آیا دیدگاه سنتی پیرامون تجمل گرایی به طور اساسی تغییر می کند؟ آیا مواد بازیافتی با پس زمینه قدرتمند به آرزوی جدید تبدیل خواهند شد؟ چگونه دایره ای را در فرآیند طراحی جاسازی کنیم؟ آیا می‌تواند نسل جدیدی از مواد زیست‌ساخته پدید آید؟ و آیا بخش پیشرفته می‌تواند به پیشروی در عصر جدیدی از نوآوری مسئولانه کمک کند؟

م، فریزر، مدیر تحریریه Dezeen، این سؤالات را از گروهی از کارشناسان محترم مواد شامل طراح Ilse Crawford، Monique Zappalà، مدیر خلاق هنری Bentley Home، و Chris Cooke، رئیس همکاری‌های طراحی Bentley خواهد پرسید.

این سخنر، ساعت 11 صبح روز جمعه 21 آوریل در آتلیه خانگی بنتلی برگزار خواهد شد. این یک رویداد فقط دعوت است و مکان ها بسیار محدود است. اگر مایل به شرکت هستید لطفا ایمیل بزنید [email protected] برای ابراز علاقه


ع، پوستر تبلیغاتی کاسا بلوند
Dezeen میزبان یک گفتگو و مهم، در Casa Blond در میلان است

گفتگو و مهم، خانگی Dezeen x Casa Blond
سه شنبه 18 فروردین

Dezeen با آنها همکاری کرده است بلوند میزب، یک سخنر، و یک مهم، خانگی بعد از ساعت کاری در اقامتگاه Casa Blond استودیوی طراحی لندن در Via Pietro Maroncelli 7 در Brera.

در ساعت 2:00 بعد از ظهر، جنیفر هان، سردبیر طراحی و محیط Dezeen، سخنر، با ،وان خانه پایدار: طراحی و نوآوری برای زندگی سبزتر را با اعضای پانل از جمله جیمز ملیا، موسس و مدیر خلاق Blond، سم دامیکو، مدیر عامل Impulse و Sam مدیریت خواهد کرد. بائر، مشاور در گروه Ad Hoc.

این مهم، از ساعت 18:00 شروع می شود و موسیقی، نوشیدنی و غذا در طول شب در دسترس است. برای جزئیات مهم، و ثبت نام برای شرکت اینجا را کلیک کنید.


گرافیک سالن آب و هوا
Dezeen با SketchUp همکاری کرده است تا یک سری پاد،ت جدید به نام Climate Salon راه اندازی کند

پاد،ت Dezeen x SketchUp Climate Salon

Dezeen با شرکت نرم افزار طراحی همکاری کرده است SketchUp برای راه اندازی یک مجموعه پاد،ت به نام سالن آب و هوا، که آینده معماری و طراحی داخلی را در رابطه با آب و هوا بررسی می کند.

،مت اول با ،وان زندگی پایدار رادیکال، اکنون در تمام پلتفرم‌های اصلی پاد،ت در دسترس است تا مردم هنگام سفر به میلان به آن گوش دهند.

Dezeen همچنین با SketchUp همکاری می کند تا یک شام اختصاصی را در هفته طراحی میلان به ،وان بخشی از حمایت مالی این برند از Dezeen Awards 2023 میزب، کند.


Every Wall is a Door 2021 توسط Teamlab در Superblue Miami
Every Wall is a Door 2021 توسط teamLab در Superblue Miami. کپی رایت teamLab، توسط گا،ی Pace

بحث Dezeen x Liganova – تعریف مجدد فضاها: ظهور تجربیات هایپرفیزیکی
چهارشنبه 19 فروردین

بندیکت هابسون، مدیر عامل Dezeen، یک بحث میزگردی را مدیریت خواهد کرد که به بررسی روند مد، هنر و فراتر از آن برای ایجاد تجربیات فرافیزیکی که افراد را به روش‌های همه‌جانبه‌تر و م،ادارتر درگیر می‌کند، می‌پردازد.

کارلوتا دوچائو ناویرا، مدیر گا،ی هنری همهجانبه Superblue، و گری بات، مدیر عامل برند عینک Gentle Monster، به هابسون ملحق خواهند شد. این گفتگو بخشی از سالانه آژانس بازاریابی ،ده فروشی Liganova است باشگاه صبحانه رویدادی که سال گذشته با سارا اندلمن، یکی از بنیانگذاران کولت، گفتگو کرد. این یک رویداد خصوصی است و صرفاً فقط برای دعوت است.


رندر نصب کریستال بیت Preciosa برای هفته طراحی میلان
Dezeen نمایشگاه ها و تاسیسات را در سراسر میلان مستند می کند، از جمله نصب کریستال بیت Preciosa

ویدئوهایی که محصولات و تاسیسات را از سراسر میلان مستند می کنند

علاوه بر میزب، مش، گفت،ا و رویدادها، Dezeen ویدیوهایی را تولید خواهد کرد که فعالیت‌ها را در سراسر میلان مستند می‌کند.

به دنبال ویدیوهایی باشید که نصب‌های برندهای نورپردازی Preciosia و Occhio، مارک خودرو را به نمایش می‌گذارند آئودیو برند حمام Grohe، و همچنین نمایشگاهی توسط مدرسه طراحی IED در Alcova.

همچنین ویدیوهایی در مورد عرضه محصولات جدید توسط برند مبلمان Moooi و برند آ،تیک Abstracta تولید خواهیم کرد.

هفته طراحی میلان 2023

هفته طراحی میلان 2023 از 6 تا 12 ژوئن 2022 برگزار می‌شود. برای اطلاعات در مورد بسیاری از نمایشگاه‌ها، نصب‌ها و گفت،ایی که در طول هفته برگزار می‌شوند، راهنمای هفته طراحی میلان 2023 را در راهنمای رویدادهای Dezeen مشاهده کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/13/milan-design-week-talks-videos-bentley-sketchup-grohe/