دسته‌ها
اخبار

Coco Wolf مجموعه مبلمان فضای باز را با اطلاع کاستاریکا راه اندازی می کند


نمایشگاه دیزین: برند مبلمان بریت،ایی کوکو ولف مجموعه مبلمان فضای باز را منتشر کرده است که توسط بنیانگذار و مدیر خلاق آن ربکا لوریمر طراحی شده و از محیط گرمسیری کاستاریکا مطلع شده است.

مجموعه تاماریندو از مبل‌ها، صندلی‌های گردان، زیرپایی و صندلی‌های طبل تشکیل شده است و نام آن از یک شهر ساحلی در ساحل شمالی اقیانوس آرام گرفته شده است.

ویژگی های مبلمان فضای باز شامل خطوط پررنگ و منحنی های گسترده است که گفته می شود اشکال موجود در طبیعت را تقلید می کند.

تصویر مجموعه تاماریندو در کنار یک است،
Tamarindo یک مجموعه مبلمان فضای باز توسط Coco Wolf است

ربکا لوریمر، مدیر خلاقیت کوکو ولف، می‌گوید: «مجموعه تاماریندو از سرزمین عجایب استوایی کاستاریکا با مناظر طبیعی شگفت‌انگیز الهام می‌گیرد، جایی که طبیعت روح را مهد می‌کند، الهام‌بخش ماجراجویی‌های جدید است و مردم را در بیرون دور هم جمع می‌کند.

این طرح‌ها با لبه‌های منحنی ارگ،ک که منع،‌کننده دنیای طبیعی هستند، نرمی را به فضای باز می‌افزایند و یک پناهگاه آرام‌بخش ایجاد می‌کنند – فضایی شیک و در عین حال آرامش‌بخش که می‌تو،د در آن آرامش داشته باشید.»

دو صندلی سنگریزه شکل در بیرون تصویر شده است
مجموعه از طبیعت مطلع شد

هر یک از قطعات با پارچه های بازیافتی روکش شده و شامل ،اصر ساختاری چوبی است که با استفاده از چوب با گواهی FSC ساخته شده است.

این خط برای استفاده در محیط های مس، و تجاری ایجاد شده است. مبل‌های م،ار اجازه می‌دهند که مبلمان به گونه‌ای گسترش یابد که با محیط آن سازگارتر باشد، در حالی که قطعات سفارشی را می‌توان سفارشی داد تا به همین ترتیب یک لمس منحصر به فرد ایجاد کنند.

تولید – محصول: تمر هندی
طراح: ربکا لوریمر
نام تجاری: کوکو ولف
مخاطب: [email protected]

نمایشگاه دیزین

نمایشگاه Dezeen فضایی مقرون به صرفه برای برندها فراهم می کند تا محصولات جدید را عرضه کنند و طراحان و پروژه های خود را به مخاطبان جه، Dezeen به نمایش بگذارند. برای جزئیات بیشتر ایمیل بزنید [email protected].

نمایشگاه Dezeen نمونه ای از محتوای مشارکتی در Dezeen است. در اینجا درباره محتوای مشارکت بیشتر بیاموزید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/01/coco-wolf-tamarindo-furniture-dezeen-s،wroom/