دسته‌ها
اخبار

Caesar Ceramiche مجموعه کاشی Iconica را راه اندازی کرد


ترویج: برند کاشی سزار سرامیک مستقر در ایتالیا و ایالات متحده، مجموعه ای از کاشی های چینی به نام Iconica را عرضه کرده است که از الگوی طبیعی تراورتن سرچشمه می گیرد.

تراورتن نوعی سنگ آهک است که در طول تاریخ معماری و طراحی و در ساختن Iconica استفاده شده است. سرامیک سزار می خواستم یک محدوده کاشی مبتنی بر چینی ایجاد کنم که از مواد سنتی مطلع شود.

سزار سرامیک گفت: «سزار زیبایی همیشه سبز سنگ تراورتن را به تصویر می کشد و آن را به شیوه ای سرامیکی دوباره تفسیر می کند.

ع، از فضای داخلی با کاشی های خنثی رنگ
Iconica دارای نقش و نگاری است که یادآور سنگ تراورتن است

اجزای متغیر موجود در سنگ آهک طبیعی به دو الگوی مختلف در مجموعه Iconica تقطیر می شوند.

Verso دارای خطوط درازی است که دارای اثر خطی درجه بندی شده است، در حالی که Contro با سطح ابری آن با فرم های گرد آزاد مشخص می شود.

ال،ا به اندازه کافی ملایم هستند تا تداوم بین این دو را تسهیل کنند، به این م،ی که می توانند همزمان با یکدیگر و همچنین به طور جداگانه اعمال شوند.

ع، از فضای داخلی با کاشی های خنثی رنگ
Iconica را می توان در تنظیمات خصوصی و عمومی استفاده کرد

ناوونا یک سایه خنثی با رنگ سرد است، در حالی که ک،یکو رنگی گرمتر و عسلی دارد. Verso همچنین در یک رنگ اضافی به نام نقره ای عرضه می شود.

کاشی ها برای مناطق خشک و مرطوب در فضاهای خصوصی و عمومی، از اتاق های مرطوب خانگی گرفته تا تراس های کنار است،، من، هستند.

ع، درب های کشویی با کاشی های رنگ خنثی
کاشی ها در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود دارند

مجموعه Iconica در چهار شکل مختلف کاشی عرضه می شود. Verso به سبک Straight عرضه می‌شود که دارای کاشی‌های نواری طول، است، در حالی که Hexa از کاشی‌های الماسی شکل مجزا تشکیل شده است که هنگام چیدن در کنار هم ال،ای هندسی ایجاد می‌کنند.

اشکال موجود در سبک Contro شامل Comp M است که ظاهری موزاییک مانند دارد که از کاشی های مربع کوچک تشکیل شده است، در حالی که Rustic دارای پروفایل های مربع و مستطیل بزرگتر است.

“[Straight and Hexa] امکانات ،یب بندی را با هندسه های ساده و تمیز غنی کنید، [Comp M and Rustic] این برند گفت: دارای لبه های نامنظم معمولی برای غلت خوردن روی مواد.

Iconica در نمایشگاه Ceramiche Caesar لندن در هفته طراحی Clerkenwell که از 23 تا 25 مه 2023 برگزار می شود، عرضه خواهد شد.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد Iconica، به Ceramiche Caesar’s مراجعه کنید سایت اینترنتی.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Ceramiche Caesar به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری ،ب کنید اینجا.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/04/ceramiche-refin-porcelain-tiles-travertine-stone/