دسته‌ها
اخبار

BoND “سفارت” نیویورک را برای برند مد PatBo ایجاد می کند


استودیوی معماری BoND دفتر مرکزی نیویورک را برای برند مد برزیلی PatBo طراحی کرده است که دارای داربست های صورتی و قالیچه هایی بر اساس نقاشی های روبرتو برل مار، است.

دفتر و نمایشگاه برای پت بو یک اتاق زیر شیرو، به مساحت 7000 فوت مربع (650 متر مربع) را اشغال می کند که کل طبقه هفتم یک ساختمان تاریخی در خیابان پنجم را در بر می گیرد.

بخش پذیرش در نمایشگاه PatBo نیویورک
نمایشگاه PatBo در انباری پر از نور در منطقه Flatiron نیویورک واقع شده است

به ،وان مقر جه، برند، این فضا اه، متعددی را دنبال می کند: نمایش پوشاک برند. تامین فضای اداری برای کارکنان؛ میزب، ،یداران و رویدادها

گفت: “بزرگترین چالش ما این بود که فضا را بر اساس برنامه جدید نمایشگاه ت،یم کنیم و در عین حال باز بودن اتاق زیر شیرو، را حفظ کنیم.” رابطه، رشته بنیانگذار نوام دویر.

داربست صورتی که به ،وان مسیر لباس استفاده می شود
برای ت،یم فضای باز، BoND از داربست هایی با رنگ صورتی استفاده کرد که به ،وان ریل لباس عمل می کند.

برای ایجاد پارتیشن‌هایی که به ،وان نمایشگر عمل می‌کنند، طراحان ،اصر داربست را انتخاب ،د که می‌توان لباس‌ها را روی آن آویزان کرد و قفسه‌بندی را نصب کرد.

د،ل راوچورگر، یکی دیگر از بنیانگذاران BoND، می گوید: «آنها به راحتی در دسترس هستند، شخصیتشان نیویورکی است، و سازگاری با شرایط مختلف بسیار آسان است. علاوه بر این، آن‌ها ارزان هستند و حس جوان‌تر و تازه‌تری دارند که به خوبی با روحیه استودیو PatBo کار می‌کند.

این نمایشگاه همچنین به ،وان فضای اداری عمل می کند
این نمایشگاه همچنین به ،وان فضای اداری برای تیم PatBo عمل می کند

داربست به دلیل تطبیق پذیری و سهولت نصب در انواع محیط های ،ده فروشی استفاده شده است، از جمله فروشگاه Calvin Klein زرد روشن که توسط Raf Simons و Sterling Ruby تغییر شکل داده است، و یک بوتیک برای Wardrobe NYC که توسط Jordana Maisie طراحی شده است.

داربست صنعتی با رنگ صورتی کم رنگ در نمایشگاه PatBo ظاهری ،نه‌تر به خود می‌گیرد که به بقیه ،مت‌های نمایشگاه می‌پردازد.

چراغ های آویز چین دار بالای یک میز بلند آویزان است
لمس‌های ،نه مانند چراغ‌های آویز چین‌دار با زیبایی‌شناسی این برند مطابقت دارد

کاناپه‌های منحنی، لامپ‌های آویز چین‌دار و پانل‌های تنبور همگی به زیبایی لطیف می‌افزایند و با بیان برند PatBo هماهنگ‌تر می‌شوند.

اتاق‌های تزیین دایره‌ای شکل که با پرده احاطه شده‌اند به مشتریان این امکان را می‌دهند که لباس‌های رنگارنگ را در نمایشگاه اصلی امتحان کنند.

پانل های تنبور در دفاتر خصوصی نصب می شود
دفاتر خصوصی دارای تابلوهای تنبور و ،یبی از مبلمان هستند

دومین ،مت نمایشگاه برای میزب، از قرارهای ،ید و تماس‌های بازیگری شامل قفسه‌های حداقلی لباس با ریل‌های برنجی و قاب‌های بلوط است.

این فضا از پذیرایی بسته است، اما همچنان از طریق پانل های شیشه ای بزرگ قابل مشاهده است که به نور از پنجره های بیرونی اجازه عبور می دهد.

فضای زیر شیرو، مشرف به خیابان پنجم است
این ساختمان تاریخی مشرف به خیابان پنجم است

دفاتر خصوصی در امتداد سمت دور اتاق زیر شیرو، نیز دارای درهای شیشه ای برای همین منظور هستند و به احساس باز بودن و شفافیت در سرتاسر نمایشگاه می افزایند.

Dvir می‌گوید: «به این م،ا نیست که خیلی باارزش یا ظریف باشد، بلکه مک، است که گروهی از متخصصان خلاق می‌توانند برای جابه‌جایی اشیا و ساختن آن‌ها تشویق شوند.»

در بالای کف‌های چوبی فرش‌هایی قرار دارد که بر اساس نقاشی‌های مدرنیست و معمار منظر برزیلی ساخته شده‌اند روبرتو برل مار،، با همکاری سائوپائولو طراحی شده است نقطه و نخ.

مبلمان رنگارنگ و گیاهان گلد، نیز به حال و هوای برزیلی در فضا کمک می کنند و مکمل لباس های پر جنب و جوش PatBo هستند.

صندلی های چوبی بالای فرشی با الهام از روبرتو برل مار،
فرش‌های سرتاسر فضا بر اساس نقاشی‌های روبرتو برل مار، مدرنیست برزیلی است

در پشت نمایشگاه یک ،مت نوار وجود دارد که دارای یک پیشخوان سنگی صورتی با گوشه‌های گرد است و یک سینک در داخل یک طاقچه منحنی قرار گرفته است که طرفین آن آینه‌ای است.

Rauchwerger گفت: “این فضایی است که ،اصر اداری، ،ده فروشی و مهمان نوازی را ،یب می کند.” با آن، می تواند به ،وان یک سفارت واقعی برای PatBo به ،وان یک نام تجاری خدمت کند.

منطقه بار با پیشخوان های سنگی صورتی
یک منطقه بار با پیشخوان های سنگی صورتی برای میزب، رویدادها استفاده می شود

Rauchwerger و Dvir، هر دو رو،مه نگار سابق، پس از کار به ،وان معمار در OMA، WeWork و غیره، BoND را در سال 2019 تأسیس ،د.

پروژه های قبلی استودیو آنها شامل بازسازی یک آپارتمان تاریک در چلسی به خانه ای پر نور بود.

عکاسی توسط بلین دیویس.


اعتبار پروژه:

تیم پروژه: د،ل راوشورگر، نوام دویر و لیزا تدسکی


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/08/bond-patbo-global-headquarters-s،wroom-new-york/