دسته‌ها
اخبار

Bindloss Dawes نور و فضا را در خانه mews لندن به حداکثر می رساند


شرکت معماری Bindloss Dawes خانه ای در چلسی را سازماندهی مجدد کرده است، و یک چاه نوری تمام قد با یک راه پله بلوط و فولادی دراماتیک برای ایجاد “حس حجم و تئاتر” اضافه کرده است.

مشتری در ابتدا راه اندازی شد Bindloss Dawes به سادگی یک آشپزخانه و منطقه نشیمن جادارتر در طبقه همکف پایین این ملک معمولی لندن ایجاد کنید و رابطه آن را با باغ بهبود بخشید.

آشپزخانه و اتاق غذاخوری خانه چلسی میوز
Bindloss Dawes خانه Chelsea Mews در لندن را تکمیل کرده است

اما با پیشرفت پروژه، از استودیو خواسته شد تا وظایف خود را به کل محل اقامت گسترش دهد تا طرحی جامع‌تر ایجاد کند.

Bindloss Dawes به Dezeen گفت: خانه Chelsea Mews نشان می دهد که فضاهای بزرگ همیشه مورد نیاز نیستند. “این در مورد ایجاد چیزی عملی و زیبا است که مشتریان آن را ارزشمند می دانند.”

این یک خانه تراس‌دار کوچک است، و ما آن را با آوردن نور روز و دادن حس حجم و تئاتر به آن ارتقا داده‌ایم.»

درهای باغ در خانه لندن توسط Bindloss Dawes
این خانه اکنون دارای یک کف بتنی فرو رفته در زیرزمین است

به ،وان بخشی از بازسازی، Bindloss Dawes خانه سه طبقه را از یک خانه دو خوابه تاریک و تنگ به یک چیدمان ساده یک خوابه به روز کرد و از طرح ناهنجار ذوزنقه ای با دیوارهای زاویه دار و اتصالات آن حدا،ر استفاده را کرد.

Bindloss Dawes در چارچوب محدودیت‌های برنامه‌ریزی یک منطقه حفاظت‌شده در محله سلطنتی کنزینگتون و چلسی، سطح طبقه پایین‌تر همکف را کاهش داد تا فضایی چشم‌گیرتر ایجاد کند.

پلکان بتنی با نرده چوبی در خانه چلسی میوز
استودیو همچنین یک راه پله سه طبقه جدید اضافه کرد

این استودیو گفت: “کاوش 50 سانتی‌متر فرصت ایجاد حجم‌های جدید را باز کرد، که در یک ردپایی تنگ راه زیادی برای افزایش کیفیت فضایی دارد.”

این وسعت تازه ایجاد شده در سطح پایین با اضافه شدن یک چاه نوری که از هر سه طبقه خانه می‌گذرد، تأکید می‌کند و آنها را از طریق یک راه پله سفارشی به هم متصل می‌کند و در عین حال نور خورشید را به اعماق زیرزمین می‌کشد.

پلکان چوبی و بتنی در خانه لندن توسط Bindloss Dawes
راه پله از یک چاه نور، تمام قد عبور می کند که خورشید را به داخل می کشاند

Bindloss Dawes گفت: “پیکربندی قبلی به خانه آسیب رساند.” استخوان‌های فوق‌العاده‌ای دارد که با باز ، و ایجاد فضای خالی، که نور را مستقیماً به اعماق فضا می‌کشد، جشن گرفته‌ایم.»

در همین حال، یک ،د شیشه ای ظریف تقریباً 50 سانتی متر فراتر از نمای عقب به داخل باغ می رود تا حس نور و فضا را بدون تغییر قابل توجهی در نمای بیرونی افزایش دهد.

به گفته Bindloss Dawes، یک پالت مواد متفکرانه و محدود برای موفقیت پروژه بسیار مهم بود.

این استودیو گفت: «با در نظر گرفتن سادگی، به حدا،ر رساندن نور و فضا، و انتخاب دقیق مواد، خانه‌ای ساخته‌ایم که عملکرد و ظرافت را متعادل می‌کند.

گچ صیقلی ونیزی در پوشش Marmorino توسط Calfe C،s بر روی دیوارهای خانه استفاده شد و حس لامسه ایجاد کرد.

راه پله در خانه چلسی میوز
مراحل در بلوط اروپایی به پایان رسیده است در حالی که نرده ها فولادی هستند

بتن بیان شده یک ،صر زمین را به سطح زیرزمین می آورد، با حاشیه بتنی که به طور یکپارچه روی پله های منتهی به باغ حیاط گسترش می یابد.

همچنین از بتن برای تشکیل اولین پرواز از راه پله سه طبقه جدید استفاده شد، در حالی که سطوح بالایی با بلوط اروپایی به پایان رسید تا با نرده دستی مطابقت داشته باشد.

نرده های فولادی با همان رنگ سفید خا،تری توسط Farrow & Ball رنگ آمیزی شده بودند که روی کارهای چوبی و سقف های خانه نیز استفاده می شد.

اتاق خواب در خانه لندن توسط Bindloss Dawes
اتاق خواب ها پشت درهای جیبی ظریف پنهان شده اند

برای از بین بردن شکاف های بصری در چاه نور، درهای جیبی به طور استراتژیک در سطح اتاق خواب گنجانده شدند.

Bindloss Dawes گفت: «این پروژه نشان می‌دهد که چگونه طراحی بسیار دقیق و در عین حال ساده می‌تواند تأثیرات بسیار خوبی در ردپای شهری تنگ داشته باشد.

صاحب خانه که یک صنعتگر و ف،کار با استعداد است، وسایل روشنایی را شخصا طراحی و خلق کرد و به خانه حس شخصی اضافه کرد.

نمای بیرونی خانه چلسی میوز
این خانه یک خانه سنتی در چلسی است

پروژه های قبلی Bindloss Dawes که توسط الیور بیند، و جورج داوز در سال 2018 تأسیس شد، شامل انبار ماشین های چوبی برای یک کل،یونر پورشه های ک،یک است.

این استودیو در بروتون مستقر است – روستایی در سامرست که در سال‌های اخیر پس از افتتاح گا،ی هنر معاصر Hauser & Wirth در سال 2014، جمعیت شهری را به سمت خود جذب کرده است.

عکاسی توسط ساختن روایت ها.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/12/bindloss-dawes-chelsea-mews-،use/